Ez egy büntetés! Hogy őszinte legyek, Nadine Labaki miatt kezdtem el nézni! Eleje még úgy-ahogy nézhető volt, de a film többi része egy kusza összevisszaságnak tűnt!
Már bánom, hogy megnéztem! Nagyon szeretem a dél-koreai sorozatokat, de ez nagyon rossz! Nem baj, hogy lassú! Sőt! De ez valami bűn rossz! Már méregből végignéztem, de a vége az még rátett egy lapáttal. Egy csillagra értékeltem a két főszereplő miatt, de nézhetetlen! Szerintem!
51 A hullámokon túl (2024)
Hogy őszinte legyek, Nadine Labaki miatt kezdtem el nézni! Eleje még úgy-ahogy nézhető volt, de a film többi része egy kusza összevisszaságnak tűnt!