2026. 05. 14.
Nézhetetlen
Ez egy büntetés!
Hogy őszinte legyek, Nadine Labaki miatt kezdtem el nézni! Eleje még úgy-ahogy nézhető volt, de a film többi része egy kusza összevisszaságnak tűnt!
2026. 05. 14.
Ha nincs más.
Elkezdtem, majd lesz valami, gondoltam, de csak ott maradtam. A végén megnéztem 3 évadot. Nem nagy durranás, de azért nézeti magát.

55 The Hunt  (2026)

2026. 05. 13.
Egy 1972-ben írt amerikai ponyvaregény alapján!
The Hunt francia sorozat. Lassan épül fel, ami nem is baj. Az utolsó részben minden a helyére kerül. Nézhető sorozat! Szerintem!
2026. 05. 08.
Már bánom, hogy megnéztem!
Nagyon szeretem a dél-koreai sorozatokat, de ez nagyon rossz! Nem baj, hogy lassú! Sőt! De ez valami bűn rossz! Már méregből végignéztem, de a vége az még rátett egy lapáttal. Egy csillagra értékeltem a két főszereplő miatt, de nézhetetlen! Szerintem!

73 Aki bújt  (2019)

2026. 05. 08.
Ez igen!
A második rész után ismét megnéztem az első részt! Még mindig zseniálisnak tartom! Samara Weaving meg fantasztikus!