Nem kellett volna... Könnyed kis szórakoztató semmiség. Semmi különös, de ki tud kapcsolni. Volt... Tudott... Gáspár Katával a 2. évaddal bezárólag. Borbély Alexandrának biztos nehéz dolga van egy annyira karakterbe illő, remek színésznő után a 3. évadban eljátszani. Nem is sikerül neki. Kata könnyed lazaságát, sziporkázását felváltotta Alexandra izzadtságszagú, erőltetett "akkor is megcsinálom" fogcsikorgatósága. Még a szerep szerinti folyamatos rágógumizást is izomból csinálja. A vicces, pin-up girl stílust felváltotta a drámaiság viccesre konvertálásának kísérlete. Hát mindenesetre sajnálom. Sorozat elkaszálva részemről...
Szürreál Rá kell hangolódni, az biztos. Nekem sikerült. A hősei antihősök, Tim Robinson szokás szerint idegesítő. És mégis... Csak ne hajazna annyira Gyurcsányra :D Vastag társadalomkritika. Inkább ez százszor, mint az az ostoba Marshals. Bocs, de nem tudok elszakadni a csalódottságérzéstől.
Ki ne hagyd! Ki ne hagyd, ha végre Kevin Costnert egy jó filmben, ööö sorozatban akarod látni a Farkasokkal táncolók után, és az lehet az érzeted, hogy ő egy jó színész!
Még mindig nem unom Ledaráltam az 5. évadot, pedig fanyalogva álltam neki. Már a 4.-nél kezdtem volna kicsit lejönni róla. Az túlzás, hogy untam, de majdnem. Viszont az 5. évad nekem annyira jól sikerültnek tűnik, hogy most épp szívesen megnézném a hatodikat is :)
81 A renitens (2024)
Könnyed kis szórakoztató semmiség. Semmi különös, de ki tud kapcsolni. Volt... Tudott... Gáspár Katával a 2. évaddal bezárólag. Borbély Alexandrának biztos nehéz dolga van egy annyira karakterbe illő, remek színésznő után a 3. évadban eljátszani. Nem is sikerül neki. Kata könnyed lazaságát, sziporkázását felváltotta Alexandra izzadtságszagú, erőltetett "akkor is megcsinálom" fogcsikorgatósága. Még a szerep szerinti folyamatos rágógumizást is izomból csinálja. A vicces, pin-up girl stílust felváltotta a drámaiság viccesre konvertálásának kísérlete. Hát mindenesetre sajnálom. Sorozat elkaszálva részemről...