Judy Hopps és Nick Wilde idén ősszel visszatérnek, érkezik ugyanis a Zootropolis 2., amelyhez befutott az új előzetes is!
Nagyon úgy tűnik, hogy hőseink kapcsolata jelenleg nem annyira felhőtlen, ahogy az első részben láthattuk őket, jelenleg ugyanis páros terápiára járnak, ahol remélhetőleg sikerül megoldaniuk a gondjaikat, és persze közben egy komoly bűntény felgöngyölítése sem okozhat gondot.
A legújabb eset egy titokzatos kígyó felbukkanásáról szól Zootropolisban, ami önmagában is szokatlan, hiszen Nick szerint „kígyó már rég nem tette be a lábát a városba.” A szóban forgó kígyót Ke Huy Quan szinkronizálja, és talán nem is annyira gonosz, mint elsőre tűnik.
A Zootropolis 2. eredeti szinkronszerepeiben ott van Jason Bateman, Randy Thom, Ginnifer Goodwin, Quinta Brunson, Doc Kane, Pete Docter és Tom Myers. A film november 27-én érkezik a magyarországi mozikba.
Csekkoljátok az előzetest, további friss hírekért pedig görgessetek lejjebb!

NA Zootropolis 2. (2025)
A bátor nyúlzsaru, Judy Hopps és barátja, a róka, Nick Wilde ismét összefognak, hogy megoldjanak egy új ügyet, pályafutásuk legveszélyesebb és legbonyolultabb ügyét. több»
Szereplők: Jason Bateman, Randy Thom, Ginnifer Goodwin, Ke Huy Quan, Quinta Brunson