Közösség

Vélemény:

 

70 Mortal Kombat

(2021)

Hát, többet vártam

 
Zoltán384279   2021.04.27 16:15
3

Pedig semmit nem vártam. Tudtam, hogy nem lesz jó film, de hogy ennyire rossz lesz, arra nem gondoltam. Ebből a filmből tényleg csak a végét lenne szabad megnézni, de addig valahogy ki is kell bírni. Hát bennem végig Cano tartotta a lelket, de legalább lehetett min röhögni néha. A karakterek finoman szólva sem hozzák az erőt, amit kellene. Liu Kang pl. úgy néz ki, mint egy tíz éve crakken élő nő, Raiden egy majom, pedig neki kellene bátorítani a harcosokat, a másik oldal meg simán nyerhetné a tornát, ha nem kezdenek aljaskodni. Azt sem tudom, hogy milyen felbontásban kellett volna nézni a filmet, mert szerintem a VHS már kiment a divatból, de voltak olyan jelenetek (pl. Kang biciklizése, vagy Kung Lao néhány jelenete), amiket a régi Superman filmek is túlszárnyalnak. A mozikban szerintem még jobban kijön ez, mint egy 2160-as tv-n. Az utolsó harc tetszett, de abból elég lett volna egy klipet csinálni a YouTube-ra. Nagyon gyenge film, rosszabb, mint a 95-ös, és a többi részét nem is fogom megnézni. Csak azért 2 csillag, mert az utolsó harc tényleg jó volt, és Cano marhaságai ébren tartottak. Amúgy egy nagy 0.