Közösség

Vélemény:

 

57 Waqt Hamara Hai

(1993)

Waqt Hamara Hai

 
e-batta   2016.09.08 18:34
0

A film nagy előnye, hogy Akshay Kumar rettentően fiatal, és elképesztően ruganyosan használja a harcművészeti tudását. Azok a magasra lendített lábak rendesen megdobogtatták a szívemet. Ráadásul nem volt annyira visszataszítóan szőrös, mint némelyik filmjében.
Érdekes volt látni a 90-es években divatos színes, műanyag bizsukat, ismét tininek éreztem magam.
A dalok klipjei viszont annyira amatőrre sikerültek, hogy én kérek elnézést!
A sztori amúgy érdekesen alakult, Vikas (Akshay Kumar) évek óta jár a főiskolára, mert semmi kedve apja (Anupam Kher) bazárjában dolgozni. Új diák érkezik, Sunil (Sunil Shetty), akit viszont kitiltottak Haryana összes sulijából a verekedései miatt. Nagybátyja bejuttatja a bombay-i (akkor még Bombay) főiskolára, és lúzert csinál belőle, hátha akkor visszafogja magát. Vikas és barátai folyamatosan ugratják, de Mamta (Mamta Kulkarni) az iskola legharciasabb lánya védelmébe veszi. Aztán az egész átfordult egy komikus terrorista-izébe, nem is bírtam komolyan venni. Főleg a terroristák barokkos egyenruháit. Azt vártam, hogy mikor lép be Mogambo a Mr. Indiából :)