Közösség

Vélemény:

 

65 Men in Black - Sötét zsaruk a Föld körül

(2019)

Egészen más stílus mint a többi M.I.B. rész

 
Morpheus   2023.11.20 06:53
0

Egészen új megközelítést mutat a legújabb M.I.B. fejezet, teljesen más stílusú főszereplőkkel, mégis élvezetes. Chris Hemsworth jó választásnak bizonyult a főszerepre, mert valahogy jól áll neki az öltönyös ügynök karaktere, vagyis J ügynök szerepe. Noha korábban én sem hittem, hogy Will Smith lecserélhető. Szórakoztatóak az akciójelenetek, és valahogy van stenk az egészben. Ami a rendezést illeti: Gary Gray képes Barry Sonnenfeld nyomdokaiba lépni, a tempó pörgős, és kapunk poénokat, vicces párbeszédeket is, így kimondottan jó a rendezés. Tessa Thompson nekem először a Creed-filmekben, majd a Thor Ragnarökben tűnt fel. Az utóbbiban már együtt játszott Chris Hemsworth-el, és már ott is nagyon jó párost alkottak. Ezúttal is jól működik a duójuk: a sajátos versengő, flörtölő keverés-kavarás, amit produkálnak, feldobja a filmet. A mini katona lovag nagyon tetszik, nehéz elképzelni, hogy a beszélő mopsz után lehet überelni az új ufó-lényeket. De lehet. Többször nézős a film, én másodszor is nagyon jól szórakoztam rajta. Nálam négy csillagos mozi egyértelműen.