Közösség

Vélemény:

 

58 Eszement zaci

(2013)

Eszement zaci

 
MMcFly2015   2017.06.06 10:18
0

Szörnyű, mikor ennyi sztár van egy filmben, de maga a film meg, éppen csak nézhető. 3 látszólag egymától független történetet mutat be, ahol a végén már összeérnek a szálak. Ponyvaregényes történet mesélés, Guy Ritchie féle kameramozgásokkal, és stílusjegyekkel. Ezzel az utánzással nincs is semmi baj, de ezek a rendezők egy nagyszerű történetet, párbeszédeket össze tudtak mellé hozni. Ennél a filmnél semmi sem klappol. Vígjátékként ajánlották, de a filmben 1x tudtam felröhögni. Az első történet egy idétlen B kategóriás vígjátékot felidéző agyhalál. A vígjátékot ez a szál surolja, de egy 30 perces ripacskodásról beszélünk. A második sztori adott egy kicsi reményt, hogy talán kihoznak valamit a filmből. Ott krimi/drámaként jól funkcionál minden, bár itt lép életbe a 18+os besorolás. A harmadik helyére bármit raknak, jobb lett volna. Azt nem is értem, hogy gondolták, mit szívtak a készítők. Borzasztó lett a végeredmény. 2 órás filmben van 35 perces történet, ami megálta a helyét, de minden más amit láttunk borzalmas! Nagyon nagy időpocsékolás, már csak azért, mert műfajilag sem tudom besorolni ezt a filmet sehova, így nem is tudom jó szívvel ajánlani senkinek.