2016.03.25 13:04 dulkap Olvasottság: <100x
1

Épül a DC univerzum

Igazából még hivatalos premier nem is volt, de már jöttek a negatív vélemények, bár ez várható is volt. Zack Synder-t mostanában divat szidni, pedig a legnagyobb hibája, hogy egyre kevésbé látni a filmjein a kézjegyét. Viszont én mindezek ellenére már nagyon régóta vártam a filmet, direkt kerülve minden előzetest is. Ezt azonban sajnos nem úsztam meg és egy korábbi trailer elbizonytalanított, főleg a nagyon gyenge CGI miatt. Szerencsére ezen az előzetes után még dolgoztak a szakemberek, így látvány tekintetében nem lehet a filmre panasz, pedig nem 2 és fél óra pusztításból áll csak a film. Persze negatívumok is vannak a filmben, ami sajnos pont a két kultikus hős összecsapásán éri el a mélypontot a maga durcás harcával és a botrányosan rossz világítós denevérmaszkkal. De mindez 10-15 percet tesz ki a filmből, így összességében nekem tetszett a film. Lehet, hogy sokan vitába szállnának velem, de Affleck minden idők legjobb választása Bruce Wayne szerepére. Ő az első aki küllemében és felépítésében a leginkább emlékeztet a képregényekben látott Wayne-hez, így én nagyon várom az új Batman-t, hiszen rendezőként már bizonyított.

Egyébként Cavill is jó választás Superman-ként, bár valószínűleg sosem fogok azzal megbékélni, hogy senki nem ismeri fel, mikor csak egy sima szemüveg az álcája...

Épül a DC univerzum

A DC láthatóan próbálja kialakítani a saját univerzumát és beemelni minél több szuperhőst, de sajnos az tény, hogy nagy a lemaradás a Marvel-lel szemben, egyrészt a hőseik kevésbé populárisak, másrészt sötétebbek és nem olyan könnyedén humorosak, mint Marvelnél. De az jól látható, hogy elkezdték kiépíteni az utat a Justice League filmhez, amiben a következő lépés a számomra nagyon várós Suicide Squad....

akció | kaland | sci-fi

Batman Superman ellen: Az igazság hajnala filmtartalom: Egy ellenőrzés nélküli istenszerű szuperhős tetteitől tartva Gotham City saját, félelmetes és hatalmas igazságosztója... több»

1