Közösség

Vélemény:

 

88 Holtodiglan

(2014)

Fordulatos thriller

 
msfini   2022.03.25 19:02
0

Nemrég végül sikerült megnéznem, szerencsére nagyon keveset tudtam a filmről, így a fordulatos cselekmény nagyon működött nálam. David Fincher ismét nagyot alkotott, elsősorban miatta néztem meg a filmet. A film baromi hosszú, de mégis pörgős, nem hagyja a néző figyelmét elterelődni. Folyamatosan fenntartja az érdeklődést a cselekmény, és nagyon sok fordulat is van benne, mindig csavarnak egyet, és sokáig te se tudod, kinek szurkolj. Végig nagyon jól adták át a nyomasztó hangulatot, emiatt nem mindig olyan kellemes nézni. A színészi játék kiemelkedő, Ben Affleck remek, és persze Rosamund Pike (Amy) óriásit alakított. !!! SPOILER !!! És sokan mondják, hogy nem azt a befejezést kapták, amit vártak, erre csak azt tudom mondani, hogy mivel egy thriller, ezért a nyomasztó vég a legjobb. Se nem happy end, se nem teljes tragédia. Sajnos a pszichopaták gyakran aratnak győzelmet. Amy nem a vérszomjas, őrületbe hajló pszichopata, mint például Ted Bundy, de nem kevéssé ijesztő! A film kiváló, simán többször nézős, bár még nem volt kedvem elővenni újra. :)