Közösség

Vélemény:

 

60 A démon arca

(2016)

A démon arca

 
MidoD7   2018.09.01 22:31
0

Alapjáraton tényleg egy megszokott démonűzős filmet láthattunk. A klisék és kiszámítható pillanatok gyengítik ugyan a filmet de szerintem volt benne némi új is. Emellett pedig nem tudok egyszerűen elmenni. Szóval a történet adott mint általában a démonos filmek esetében. Annyi különbséggel, hogy itt nem a megszokott keresztes, ima kántálós történettel próbálják kiűzni a gonoszt. A modern technika belekeverése szerintem jó ötlet volt. Kicsit szerintem izgalmasabbá tette ezáltal a történetet. Valóban ezt az alapot lehetett volna jobban is csavarni és még izgalmasabb még furfangosabb történetet kihozni. Mindenesetre nekem tetszett. A mai horror filmeket nézve egyre elkeserítőbb a felhozatal. Ez számomra üde színfolt volt. Nem azért mert ijesztő lett volna mint inkább izgalmas hangulatos. A színészek játéka elég hiteles volt így erre negatív panaszom nincs. Talán a démont akit a végén bemutat, jobban is láthatóvá tehették volna a hatás kedvéért de ez mellékes. A film vége pedig valóban erősen kiszámítható. Már jóval a befejezés előtt erre a végkifejlettre tippeltem volna. Horror kategóriában egész nézhető és még élvezhető is.