Közösség

Vélemény:

 

70 Sodródva

(2014)

Sodródva

 
[email protected]   2017.01.23 13:40
1

Hát Barátom, akinek ez a film ilyen semmitmondó, aki csak addig jut el, hogy a "zenekar" és hogy a "srác nem volt elég erőszakos", egyébként meg csak filmezgetés... "Boldogok a lelki szegények..." Eddig jutnak el, valószínűleg sokkal egyszerűbb így az élet. Nem baj Drága, mert elemben nagyon okos vagy, hisz rajtad kívül senki sem sejtette a "fordulatot". Tehát, szerintem aki emberből van és birtokában van legalább némi felfogó képességnek, az maximálisan érteni fogja a filmet. Szerintem mindenből épp elég, hagy teret a nézőnek is, de ennyi kell is hozzá. A gyász nagyon sokféle lehet, néha egészen extrém is. Ez egy nagyon érdekes formája. Érdekes, egyben természetes a külvilág reakciója, amit a szülőknek persze szintén fel kell dolgozniuk. A zene is nagyon jó, jól tükrözi egy ilyen tragikus sorsú fiatalember lelkületét. Mert ezek a gyerekek ÁLTALÁBAN nem az átlag, itt-ott talán kicsit felszínes, de legalábbis gyermeteg emberkékből kerülnek ki, sőt... Nagyon jól sikerült film, ami talán az egyik legnehezebb - több szempontból - témakört dolgozza fel. Mindenkinek csak ajánlani tudom!