Közösség

Vélemény:

 

71 Kísértethajó

(1998)

Kísértethajó

 
respect the movies   2018.03.12 12:21
1

Szerintem egy egész jó film volt! Régebben hatalmas kedvencem volt ez a film, szinte rajongtam érte, aztán ahogy teltek az évek úgy merült a feledés homályába a film, de most nem oly rég ismét ráakadtam és még mindig jól szórakoztam rajta! Pedig nem egy mai alkotás már ez a film sem, de engem soha nem zavartak azok a dolgok, amiket a legtöbben negatívumként soroltak fel a filmnél! Hiába nagyon is egysíkúak a karakterek, jellemfejlődést ne is várjunk, mégis számomra szórakoztatóak voltak! Érdekes hogy a filmben szinte majdnem mindent színészt ismerhetünk más filmekből vagy sorozatból, igaz egyikük sem lett A-kategóriás színész! Nekem a film története tetszett és a kivitelezést sem mondanám rossznak! Azok számára akik szeretik a szörnyfilmeket amiben rengeteg akciófilmes ellem található, biztos hogy nem fognak nagyot csalódni ebben a filmben sem! Érdemes még megemlíteni Jerry Goldsmith zeneszerzőt, ismét parádés zenét komponált a film alá! Sokak számára talán a CGI gyenge lehet, de szerintem még e téren is egy vállalható munka lett!