Közösség

Vélemény:

 

51 Kórház a pokolban

(2007)

Kórház a pokolban

 
moov18   2016.02.20 23:08
1

Őszintén szólva nem igazán nyerte el a tetszésem. A film elég jól indult, az alaptörténete is rendkívül izgalmasnak tűnik. Aztán a film úgy körülbelül féltávnál kezd laposodni és beadja az unalmast. A néző elveszíti érdeklődését az alkotással kapcsolatban. A befejezés sem tetszett. Sokkal hatalmasabb zárást képzeltem el. Valami csattanósat, valami elementárisat. A fonalat is jó párszor elveszítettem nézése közben, kellett egy kis idő mire összeállt a fejemben a kép. Egyébként még most sem minden teljesen tiszta. De ha azon múlik, hogy újranézzem akkor inkább legyenek a kérdéseim megválaszolatlanok. Nagyon gyenge, nagyon unalmas. Van benne egy-két morbid jelenet, de nem különösebben gyakorol hatást. A kórház atmoszférája is azért nyomasztó, a képi világ is próbálkozik feszültségkeltéssel. Viszont semmi izgalom, semmi ijedelem. A horror jelző túlzás rá, egy gyengébb thrillernek még el is menne. Röviden: két csillagot adtam, ezt is a legnagyobb jóindulattal! Aki teheti kerülje messzire. Unalmas, meglepetés nélküli, feszültségkerülő.