Közösség

Vélemény:

 

74 Halálosztó

(1997)

Halálosztó

 
respect the movies   2018.01.21 15:54
0

Szerintem ez egy kimondottan szórakoztató horrorfilm volt! Nagyon jó történet, kiváló karakterek, zseniális fő gonosz és a korának megfelelő trükkök! Ha van is valami amibe bele lehetne kötni, az talán csak annyi lenne, hogy azért elég sok olyan jelenet van a filmben, amit már itt ott láthattunk horrorfilmekben! De mivel már 1997-ben amikor a film készült, elég kevés olyan dolog volt a horror műfaján belül, amit még nem láthatott a néző más filmekben, így ezért én ezt nem is nevezném hibának! Talán csak egy olyan dolog volt, amit én személy szerint kicsit hiányoltam a filmből, az pedig a Dzsinn háttértörténetének a bemutatása volt (szerintem még jobban feldobta volna a filmet)! A Dzsinn szerepében látható színészt, akit Andrew Divoff alakított jómagam mindig ezzel a szerepével azonosítom ha másik filmben is látom, mert talán itt hozza a legjobb formáját és ezáltal a többi karakter kicsit a háttérbe szorul! Nem vagyok egy olyan ember aki mindenképp örül annak ha egy filmet remakelnek, de ha erre sor kerülne e filmnél, engem biztosan érdekelne, hogy a mai technológiával mi mindent lehetne kihozni ebből!