Közösség

Vélemény:

 

73 Fekete Párduc

(2018)

Sz@r

 
Janik Ádám Nézhetetlen  2019.01.22 18:33
0

Én minden filmet általában végig nézek, de ezt a felénél abba hagytam, mert annyira gagyi, érdektelen szar. Aki erre a filmre 4-5 csillagot adott, annak csak gratulálni tudok, csak saját magát minősíti le.

 
Lipót Testvér 2023.08.29 20:06
0

Az agresszív véleménykinyilvánításon még túl tudnék lépni, de a többi vélemény kritizálása (és a filmhez egyáltalán nem kapcsolódó vélemény) már megmutatta, mennyire antiszociális és kulturálatlan. Menjen a TikTokra ilyen „véleményekkel”.

 
Eszter 2023.09.22 15:36
0

Kedves felhasználónk!
Arra szeretnénk kérni, hogy a jövőben kerüld a más felhasználókkal szembeni személyeskedő, becsmérlő hangnemet. Javasoljuk, hogy az egyet nem értésedet objektíven, a másik személyének támadása vagy bántása nélkül fejezd ki.
Üdvözlettel:
A Mafab csapata

 
Janik Ádám 2023.08.30 11:56
0

Nem kell sírni, ha fáj az igazság. Amúgy meg lef*som a véleményed, tehát értelmetlen itt kommentelgetni. Nekem ez a véleményem erről a filmről, egy hulladék, aki ezt támogatja és pontozza fel, az számomra egy igénytelen idióta. Fényévekkel vannak ettől jobb 73%-os filmek. Ez minden, csak nem 73%-os film.

 
Eszter 2023.09.22 15:36
1

Kedves felhasználónk!
Arra szeretnénk kérni, hogy a jövőben kerüld a más felhasználókkal szembeni személyeskedő, becsmérlő hangnemet. Javasoljuk, hogy az egyet nem értésedet objektíven, a másik személyének támadása vagy bántása nélkül fejezd ki.
Üdvözlettel:
A Mafab csapata

 
Lipót Testvér 2023.09.01 10:27
0

Kimondani csak azt kéne, ami nem sértő senkifia számára, ez az Ön véleménye, én tiszteletben tartom, de nem szenvedhetem mások alázását egy szubjektív vélemény miatt.

 
Janik Ádám 2023.09.01 12:04
0

De ki kell mondani, mert emiatt is jár itt a filmipar is, és már túl sokan vannak, az ilyen hozzá nem értők idióták, akik szavazgatnak és pontozzák fel a filmeket agyatlanul. Magyarul az ilyen embereket el kell küldeni a pic*ába, hogy még a pontrendszer közelébe se menjen, mert nem ért hozzá. Ez a film hol ér 73%-ot? :D Hát nevetséges az egész.

 
Interfectorem Sabnock 2023.09.30 11:04
0

Lipi tesa egy kicsit érzékeny kisfiú, vigyázni kell vele!!! Hahahahahaha...

 
Lipót Testvér 2023.09.01 17:39
0

Érdekes filozófia, van benne egy kevés igazság...

 
Janik Ádám 2023.09.02 08:52
0
Az adminisztrátor törölte a hozzászólást.