Közösség

Vélemény:

 

91 Agymenők

(2006)

Agymenők

 
Attila G. Nézhetetlen  2019.07.09 08:02
0

Különös a viszonyulásom ehhez a sorozathoz. Igazából azért, mert annak idején a reál tantárgyakat szerettem jobban. Mégis hosszú időszaknak kellett eltelnie ahhoz, hogy rávegyem magam arra, hogy egyáltalán megnézzem pár részét. Mondjuk ez leginkább Mayim Bialiknak köszönhető, akit szemrevalónak tartok, legalábbis a sorozatban aranyos. S akad a sorozatban még pár tűrhető karakter. Viszont Sheldon számomra kifejezetten irritáló figura. S ami aggasztó, hogy az ilyen figurákért dögledeznek a nők; s attól félek, a való életben is - ezért mondjuk irigylem. Teszem hozzá, sikerült még egy - amúgy többé-kevésbé szimpatikus - kissé furcsa karaktert találni, aki - illetve a típusa - viszont a cukimukisága miatt népszerű a nők körében. Pár epizód megnézése után meguntam, megutáltam a sorozatot. S kifejezetten zavar az - bár sajnos a népszerűsége elvileg indokolja -, hogy azon a Comedy Central csatornán, amin azért elég sok sitcom és hasonló sorozat ment korábban... Aztán egy idő után ezen a csatornán hosszú hetekig, hónapokig a "csapból is ez folyt", egyfolytában. Akkor egyszerűen nem értem, hogy miért nem hoznak létre egy "Agymenők" tv-csatornát, ami éjjel-nappal ezt vetíti...