11.22.63

indingo   2017. 04. 10.

A sorozat után kedvet kaptam a könyvhöz is. Remek kis története van, imádtam benne James Francot. A sztori nem egyedi a témájában (Pillangóhatás utó érzet), de a valós események behozatala jót tesz neki.

dulkap   2017. 05. 27.

Egy zseniális első rész után valami porszem kerülhetett a gépezetbe, mert elment a film egy teljesen más irányba. Az első egy misztikus és izgalmas rész volt, ahol a múlt többféle, esetenként kísérteties módszerrel próbálja megállítani a főhőst. Aztán az egész átcsap egy közepesnek se nagyon mondható összeesküvéses filmbe, borzalmas mellék karakterekkel, amiket borzalmas színészi alakítások kísérnek. A történetvezetés is gyenge, aminek köszönhetően úgy a negyed résztől, már csak azért néztem meg, mert elkezdtem. Nem tudom, hogy a regény is ennyire unalmas, de ez most nagyon gyenge volt.

Deku   2017. 08. 21.

Ez a sorozat azonnal megfogott. James Franco meglepetés volt nekem, hogy így átalakult a humoros stílusából. A történet kissé rövid nekem de annál izgalmasabb.

Orosz István   2017. 07. 23.

Na ez egy jól sikerült Stephen King regény feldolgozás, sok mindenben eltér a könyvtől, de az alkotói szabadság nem ártott a sztorinak. Szerintem a 2016-os év egyik legjobb sorozata.

GedyPapa   2017. 03. 07.

Egy kiváló regény kiváló megfilmesítése! James Franco volt a legjobb választás főszereplőnek, mert nagyon tudta hozni a tanár szerepét. Zseniális volt látni azt, hogy megelevenednek azok a sztorik, amiket a Mester (Stephen King) lejegyzett a könyvben. Érdemes megtekinteni annak, aki még nem látta!

Sarah Gadon
Sarah Gadon
Chris Cooper
Josh Duhamel
James Franco

Zsúfolt és elnyújtott volt az első rész, de ez a jövőben biztos változni fog, hisz nem kell tovább univerzumot magyarázni, meg karaktereket a nulláról felépíteni, mert mindenki fontos bemutatkozott.

Le a kalappal a Stephen King-regény alapján készült 11.22.63 első és utolsó epizódja előtt! Kár, hogy ami a kettő között történik, korántsem ennyire meggyőző. GERA MÁRTON KRITIKÁJA. több»

A 11.22.63 annak ellenére, hogy nem táplálja a folyamatos izgalmi faktort, képes a végére meghatni. A szerelmes szál kedves benne, a JFK gyilkosság téma egy remek ötlet, a díszletet szerettük, de valami most hiányzott. Folytatás nem lesz, de nem is biztos, hogy maradtunk volna rá. 7/10 több»

Stephen Kingnek 1971-ben jutott először eszébe a téma feldolgozása, azonban akkor még nem mert belevágni.

(GedyPapa)

A film alapját adó Stephen King könyv két kötetben jelent meg 2011-ben.

(GedyPapa)