1. évad (2016) - 8 epizód
Sarah Gadon
Chris Cooper
Josh Duhamel
James Franco

A történet szerint Jake Epping (James Franco) középiskolai tanárt beteg, haldokló öreg barátja Al Templeton (az Oscar-díjas Chris Cooper) ráveszi, hogy térjen vissza a múltba, és próbálja megakadályozni Lee Harvey Oswaldot Kennedy meggyilkolásában.
Erre utal a sorozat címe is: 1963. november… Több

Premier: 2016.02.15.

2023.07.28 Hollán Karesz

Kellett volna folytatni a sorozatot, de már megszoktuk, hogy aminek van mondanivalója, azt nem folytatják, mert a végén még a polgár elkezd gondolkodni.

2017.04.10 indingo

A sorozat után kedvet kaptam a könyvhöz is. Remek kis története van, imádtam benne James Francot. A sztori nem egyedi a témájában (Pillangóhatás utó érzet), de a valós események behozatala jót tesz neki.

2017.05.27 dulkap

Egy zseniális első rész után valami porszem kerülhetett a gépezetbe, mert elment a film egy teljesen más irányba. Az első egy misztikus és izgalmas rész volt, ahol a múlt többféle, esetenként kísérteties módszerrel próbálja megállítani a főhőst. Aztá... Több

2017.08.21 Deku

Ez a sorozat azonnal megfogott. James Franco meglepetés volt nekem, hogy így átalakult a humoros stílusából. A történet kissé rövid nekem de annál izgalmasabb.

2017.07.23 Orosz István

Na ez egy jól sikerült Stephen King regény feldolgozás, sok mindenben eltér a könyvtől, de az alkotói szabadság nem ártott a sztorinak. Szerintem a 2016-os év egyik legjobb sorozata.

Stephen Kingnek 1971-ben jutott először eszébe a téma feldolgozása, azonban akkor még nem mert belevágni.Szerző: GedyPapa

A film alapját adó Stephen King könyv két kötetben jelent meg 2011-ben.Szerző: GedyPapa

(2016. 04. 12.)
A múlt visszahúz
Le a kalappal a Stephen King-regény alapján készült 11.22.63 első és utolsó epizódja előtt! Kár, hogy ami a kettő között történik, korántsem ennyire meggyőző. GERA MÁRTON KRITIKÁJA. Több

(2016. 04. 29.)
A 11.22.63 annak ellenére, hogy nem táplálja a folyamatos izgalmi faktort, képes a végére meghatni. A szerelmes szál kedves benne, a JFK gyilkosság téma egy remek ötlet, a díszletet szerettük, de valami most hiányzott. Folytatás nem lesz, de nem is biztos, hogy maradtunk volna rá. 7/10 Több

(2016. 05. 01.)
A pilot egyenlőre 8/10, most pedig megyek is darálni a többi részt, kíváncsi vagyok, mi lesz ebből. Több

(2016. 05. 08.)
Nem tudni, lesz-e a folytatás, de lehet, hogy ez így minisorozatként volt jó, a végénél lezártabb befejezést el nem tudok képzelni. Egy antológia sorozatban már több fantáziát látok. 9/10 Több

(2016. 03. 01.)
Zsúfolt és elnyújtott volt az első rész, de ez a jövőben biztos változni fog, hisz nem kell tovább univerzumot magyarázni, meg karaktereket a nulláról felépíteni, mert mindenki fontos bemutatkozott.