Közösség

Vélemény:

 

68 Anyád lehetnék

(2007)

Szappanopera hangulatúnak tűnt

 
Ahoj poplacsek   2023.11.11 22:38
0

A film nem volt valami nagy durranás, viszont Saoirse Ronan meglepett, hogy már 10 évesen milyen kis profin tolta. Konkrétan a bal felső négyes tejfogát még ekkor vesztette el, egy nagy luk volt a helyén. Ehhez képest jobban játszott, mint a felnőtt magyar színésztársadalom nagyobbik fele. Nagy pályát fog még befutni ez a lány (ehhez nem kell nagy jóstehetség, mára már elég sokat bizonyított, és szerencsére még rengeteg idő áll előtte). A sztoriból lehetett volna többet kihozni, annak ellenére, hogy nem különösebben eredeti. Sajnos sikerült elvinni egy ilyen alákacagós romkom hangulatba, csak itt nem volt alákacagás. Pfeiffert meg nehezemre esett ebben a kapuzárási pánik üzemmódban látni. Paul Rudd erősen rájátszik az amúgy is édibédi személyiségére, amitől lesz neki egy fura nagymama kedvenc unokája hangulata, ami nekem kissé több a kellemesnél és kívánatosnál. Könnyed szórakozásra azért teljesen megfelel, de csak egyszernézős. Az utolsó negyed-fél óra pedig vagy jobb lett, vagy csak én szoktam meg addigra a film stílusát, nem tudom.