A film első fele kimerül abban, hogy "Tedd le a kamerát!", "Mit mondjak?", "Hagyj békén!". Ha egy baráti társaság már az elején így kommunikál egymással, ott bajok vannak. Pláne később. Az egyéb megnyilvánulásokról nem is beszélve. De csak a rendező rúgta el a pöttyöst. A karakterek rendesen fel tudták piszkálni bennem az állatot. A másik fele a filmnek tömény futás meg sikítás. A szemem felhólyagosodott meg izomlázas lett. Szúr az oldalam is. Utána letesztelik a nézőt, hogy aki eddig nem volt hajlamos rohamot kapni, az most fog. Oké, folyamatosan rángatják a kamerát, de a non-stop villódzásokkal meg a képet degradáló effektekkel túlzásba estek. Ez így nagyon a véglet. Mindezt miért? Nem mondom meg. Nagyjából választ kapunk a történtekre. Persze nem nyomják az arcunkba, hanem kitalálható. Illetve idővel körvonalazódik. Aki a fenti élményekre vágyik vizuálisan, és vannak fölös idegszálai, az belevághat. A végére el fog fáradni.
A film első fele kimerül abban, hogy "Tedd le a kamerát!", "Mit mondjak?", "Hagyj békén!". Ha egy baráti társaság már az elején így kommunikál egymással, ott bajok vannak. Pláne később. Az egyéb megnyilvánulásokról nem is beszélve. De csak a rendező rúgta el a pöttyöst. A karakterek rendesen fel tudták piszkálni bennem az állatot. A másik fele a filmnek tömény futás meg sikítás. A szemem felhólyagosodott meg izomlázas lett. Szúr az oldalam is. Utána letesztelik a nézőt, hogy aki eddig nem volt hajlamos rohamot kapni, az most fog. Oké, folyamatosan rángatják a kamerát, de a non-stop villódzásokkal meg a képet degradáló effektekkel túlzásba estek. Ez így nagyon a véglet. Mindezt miért? Nem mondom meg. Nagyjából választ kapunk a történtekre. Persze nem nyomják az arcunkba, hanem kitalálható. Illetve idővel körvonalazódik. Aki a fenti élményekre vágyik vizuálisan, és vannak fölös idegszálai, az belevághat. A végére el fog fáradni.