Közösség

Vélemény:

 

33 Büntet a Kismocsok 2

(2015)

Büntet a Kismocsok 2

 
Diesel   2018.06.28 00:25
1

Számomra hatalmas csalódás volt ez a "folytatás". 14 évet kellett várni rá, de egyszerűen a közelében sem volt az első résznek. Amilyen poénos, és szerethető volt az első rész a második rész annyira lett kínos. Én személy szerint szeretem ezeket az alpári poénkodásokat, mert tényleg jókat lehet rajta nevetni, de sajnos ebben a filmben már úgymond néha "fullba nyomják a kretént". Igazából nem is Piszkos Joe szereplésével volt a baj szerintem, hanem magával a történettel, amilyen szituációkba keverték szegényt. Na igen a történet az szerintem iszonyatosan se füle se farkára sikeredett. Sokkal jobb történetet lehetett volna kitalálni. És senki se mondja hogy nem volt rá elég idejük.. :D Ami még nem tetszett, hogy néhol nagyon ellaposodott a film, számos töltelék jelenet, és párbeszéd volt amivel nem is értem hogy mi volt a cél. Azért némi pozitívum is volt benne azért kapott tőlem 2 csillagot. SPOILER-t tartalmazhat!! A repülőgépes jelenet nagyon vicces lett, és tényleg szórakoztató. Plusz amit még megmosolyogtam a képregényes "befektetés". Más aranyat, vagy pénzt rakott volna el, de a mi Piszkosunk nemes egyszerűségével a képregényeket. Ez volt talán az a momentum ami hasonlított az első részben megismert Joe-ra aki egyszerű, de mégis helyén van a szíve. Mindent összevetve sajnos nem ér fel az első részhez, de aki látta az első részt azért az mindenképpen adjon neki egy esélyt.