Közösség

Vélemény:

 

87 Mr. Robot

(2015)

Mr. Robot

 
iamakn24   2017.08.03 19:38
0

Tudom, tudom elvont, de rengeteg cselekménnyel, ami miatt egyáltalán nem unalmas mint pschio-dráma! Aki végig nézte minkét évadot, valószínű észrevette, hogy közel sem ugyan az a két évad(persze csak akkor ha valóban odafigyelt, és persze akkor ha nem hülye az egészhez) .Egyértelmű, hogy teljesen más a két évad de, akkor miben is?Az első igazából egy sokkal nyersebb izgalmasabb,de kevésbe rejtélyes évad, a második pedig egy rejtélyes de talán egy fokkal unalmasabb éved (persze kivéve egy két nagyobb csattanót),de az utóbbi sem különösebben untató, de persze csak akkor nem ha tetszenek a pschio-drámák, és hát maga a sorozat is. Összességben, szerintem a jelenlegi legjobb 2k10.... sorozat. Az ok pedig az, hogy egy valóban igaz sorozatot kapunk, a valódi veszélyeket mutatja, amik minden naposak és minden emberre vonatkoznak és a társadalom legnagyobb hibáit tárják a szemünk elé Elliot sötét látószögéből , és talán ez egy útmutató is lehet az én korosztályomnak, mit is jelent a felnőni ebben a társadalomban.A sorozat legnagyobb hibái pedig azok ,hogy ugyan ez egy mestermű de, rengeteg felületesség is észrevehető benne,eddig hiába ment le 2 évad nagyon sok mindenről alig tudunk és amit még nem hibák közé sorolnák a de a második évaddal mindenki jogosnak érezheti hogy át lett verve!(mellesleg zeneileg a legjobban válogatott sorozat amit eddig láttam)