Gigi   2017. 01. 19.

Jó sorozat, bár vannak bizonyos elemek, amik nem tetszenek. Egyrészt érdemesebb feliratosan nézni, mint szinkronnal, mert enyhén szólva sem alakítottak nagyot a szinkronszínészek. Másrészt sok olyan klisével dolgozik, amik ha hackerekről van szó, automatikusan ráaggatunk, pedig ezek nélkül is lehetne érdekes, és lehetne eredetibb sztorit alkotni. De ezzel együtt is nézhető maradt, bár az első 1-2 rész után még nem voltam benne biztos, hogy kíváncsi vagyok a folytatásra. Aztán mégis kitartottam.

Deku   2017. 08. 19.

Elsőre is látszik, hogy nagyon elvont sorozat és nem a megszokott nyomozósdi lesz itt a fő motívum. Ahogy halad a történet úgy válik egyre bonyolultabbá és izgalmasabbá.

Lamboh   2017. 10. 21.

Egy évad után dobtam, mert nem jött be. Félreértés ne essék, jó kis sorozat, csak nem az és stílusom.

Cptn Jinbe   2017. 06. 07.

Ez a sorozat eléggé elvont legalábbis én így éreztem. Ami nekem tetszett, hogy érdekes a főszereplőnknek a karaktere. Nagyon érdekes volt főleg az első évad vége bár kissé sejthető volt a kimenetele.

MMcFly2015   2018. 09. 13.

A sorozatból egy évadot néztem meg, mert amennyire lenyűgözött, annyira okozott kis kételkedést a folytatást illetően. Így azt mondom vegyesek az érzelmeim. Azt mindenképpen meg kell említeni, hogy a főszereplő Rami Malek alakítása elsöprő. Nem tudom merre bujkált, de vicces belegondolni, hogy nevéhez eddig csak az Éjszaka a múzeumban trilógiát tudtam kötni. Hatalmas tehetség a srác, komolyan az ő alakítása miatt még az unalmasabb részek is élvezhetőek voltak. Le a kalappal! Óriási fordulatot kaptunk a hetedik rész fele, viszont az ide vezető út hosszadalmas és kacifántosra sikerült. Ezt az évadot (összesen 10 rész) a feléből is kilehetett volna hozni, sokszor éreztem elnyújtottnak és időhúzásnak a látottakat, valamint a sok szál mozgatása miatt helyenként érthetetlenné is vált. (Persze a végén összeáll a kép). Az évadzáró epizód a várakozásomnak nem tett eleget, nagyobb durranásra számítottam a végét illetően, és ami bosszantó, hogy részben lezáratlan a sztori, mindent hagytak a második évadra. Ezt lehet már nem kezdem el, mert ha lehet hinni a szóbeszédnek (fórumoknak) a második évad a rajongók szemében is csalódás, így valószínűleg meghagyom egy kellemes társadalomkritikában jeles, fantasztikus alakítással bíró sorozatnak, ami okkal elismert.

Michael Cristofer
Carly Chaikin

Nem lehet róla egyértelműen kijelenteni, hogy borzasztó vagy zseniális sorozat, mert mindkettőből van benne bőven. De igazából még azt sem mondanám, hogy egy sorozat lenne, hiszen a 10 rész alatt legalább 5 különbözőt láttunk, mindfuck és cyberthrillertől Amerikai pszichó remake-en át hackeres Fight Club és Dexter utánérzésig. több»

Az Y generációs Harcosok klubja, ahol egész estés film helyett sorozat formát kapunk. több»

Álom vagy valóság, képzelgés, netán nagyon is komoly veszély – nem volna baj, ha játszana ezekkel a Mr. Robot második évada, de minden tekintetben túlzásokba esik. A végére ott tartunk, hogy egyetlen fordulatát sem hisszük el, mert a következő részben majd biztosan kitalálják, hát ez csak egy vicc vagy látomás volt, kedves rajongó néző. A rajongó nézőből lassacskán az álmossággal küszködő ember válik, aki már azt is érzi, hogy az első évadban annyira jól működő narráció – Elliot a nézőhöz beszél, mint képzeletbeli barátjához – modorossá vált, és azt is nehéz megérteni, miért kellett az epizódszámot emelni, nevezetesen tizenkettőre, ha mondanivaló alig volt. Ráadásul a legjobb szereplőt hiába keressük, Tyrell nincs sehol. több»

A sorozat elnyerte a Golden Globe-díj a legjobb drámai sorozat kategóriájában.

(citizenfour99 )