Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Vélemények: Mr. Robot (2015)

Robinson76   2020. 09. 08.

Fura ez a hacker...

Érdekes és megosztó sorozat ez. Szerintem a színészi játék, a történet, a fordulatok sokat dobnak rajta, de van itt pár gyengeség is. Én nem tudtam azonosulni a szériával, talán ezért nem is kötött le. Az első évad még megüti a jó szintet, de később gyengül, vékonyodik és így már csak egy erős közepesre tudom értékelni.

Bogi87   2018. 11. 10.

Zseniális sorozat, Rami Malek szuper alakítást nyújt benne, rendkívül sok arcú színésznek tartom. Ez a szerep pedig tökéletesen illik hozzá, mintha csak rá szabták volna. Most a 2. évad közepén járok. Nekem leginkább az első évad tetszett, de szerencsére később sem ült le a sorozat.

Gigi   2017. 01. 19.

Jó sorozat, bár vannak bizonyos elemek, amik nem tetszenek. Egyrészt érdemesebb feliratosan nézni, mint szinkronnal, mert enyhén szólva sem alakítottak nagyot a szinkronszínészek. Másrészt sok olyan klisével dolgozik, amik ha hackerekről van szó, aut... több»

Deku   2017. 08. 19.

Elsőre is látszik, hogy nagyon elvont sorozat és nem a megszokott nyomozósdi lesz itt a fő motívum. Ahogy halad a történet úgy válik egyre bonyolultabbá és izgalmasabbá.

Wolowitz   2017. 04. 18.

Nagyon összetett csavaros és magába szippantó. Ezt a műremeket minden korosztálynak látnia kell legalább egyszer mert annyira időtálló és szórakoztató, hogy az valami hihetetlen. Szerintem simán az egyik legjobb a kategóriáján belül. Kedvencem volt. Nézd bátran.

Lamboh   2017. 10. 21.

Egy évad után dobtam, mert nem jött be. Félreértés ne essék, jó kis sorozat, csak nem az és stílusom.

prof.zoltan   2015. 09. 11.

Az idei sorozatok között szerintem az egyik legjobb! A színészi játék zseniális, a történet és hát maga a hackelés... Végre megmutatják, milyen a valódi(!), nem az a "holywoodi hacker"... A végén a cliffhanger is ütött, szóval nagyon jó kis sorozat és várom a folytatást!

MMcFly2015   2018. 09. 13.

A sorozatból egy évadot néztem meg, mert amennyire lenyűgözött, annyira okozott kis kételkedést a folytatást illetően. Így azt mondom vegyesek az érzelmeim. Azt mindenképpen meg kell említeni, hogy a főszereplő Rami Malek alakítása elsöprő. Nem tudom... több»

vinetty93   2016. 01. 07.

Szerintem igazán új és erős sorozatot hoztak be ezzel. Nekem személy szerint nagyon tetszetős volt ez a koncepció és csak dicsérni tudom. Az első perctől megfogott és nem is ereszt. Várós a kövi évad.

iamakn24   2017. 08. 03.

Tudom, tudom elvont, de rengeteg cselekménnyel, ami miatt egyáltalán nem unalmas mint pschio-dráma! Aki végig nézte minkét évadot, valószínű észrevette, hogy közel sem ugyan az a két évad(persze csak akkor ha valóban odafigyelt, és persze akkor ha ne... több»

szekeres91   2016. 08. 28.

Nagyon bejött ez a hacker-es téma, viszont én már az elején éreztem, hogy ez olyan lesz mint a Harcosok Klubja. ÉS ÚGY IS LETT. 9. rész egy az egyben tiszta harcosok klubja és ahogy vége felé megszólal a Where is my Mind... két kézzel fogtam fogtam a fejem. A lényegen nem változtat, hogy egy nagyon szórakoztató sorozatot kaptunk.