Közösség

Vélemény:

 

87 Mr. Robot

(2015)

Mr. Robot

 
MMcFly2015   2018.09.13 22:01
0

A sorozatból egy évadot néztem meg, mert amennyire lenyűgözött, annyira okozott kis kételkedést a folytatást illetően. Így azt mondom vegyesek az érzelmeim. Azt mindenképpen meg kell említeni, hogy a főszereplő Rami Malek alakítása elsöprő. Nem tudom merre bujkált, de vicces belegondolni, hogy nevéhez eddig csak az Éjszaka a múzeumban trilógiát tudtam kötni. Hatalmas tehetség a srác, komolyan az ő alakítása miatt még az unalmasabb részek is élvezhetőek voltak. Le a kalappal! Óriási fordulatot kaptunk a hetedik rész fele, viszont az ide vezető út hosszadalmas és kacifántosra sikerült. Ezt az évadot (összesen 10 rész) a feléből is kilehetett volna hozni, sokszor éreztem elnyújtottnak és időhúzásnak a látottakat, valamint a sok szál mozgatása miatt helyenként érthetetlenné is vált. (Persze a végén összeáll a kép). Az évadzáró epizód a várakozásomnak nem tett eleget, nagyobb durranásra számítottam a végét illetően, és ami bosszantó, hogy részben lezáratlan a sztori, mindent hagytak a második évadra. Ezt lehet már nem kezdem el, mert ha lehet hinni a szóbeszédnek (fórumoknak) a második évad a rajongók szemében is csalódás, így valószínűleg meghagyom egy kellemes társadalomkritikában jeles, fantasztikus alakítással bíró sorozatnak, ami okkal elismert.