Közösség

Vélemény:

 

61 Halálos iramban 8

(2017)

Halálos iramban 8

 
Diesel   2018.02.15 13:48
0

Elfogult vagyok a Halálos iram filmekkel kapcsolatban. Lényegében mondhatom hogy ezeken nőttem fel. Egyszerűen imádom. Ez a legújabb rész is hozta a színvonalat. Van benne gyönyörű szép táj, nagyon menő verdák, fullos csajok és mindez pörgős akcióba bele rakva. Ezek a filmek a családról, a barátságról az összetartásról szólnak. Sok-sok számítógépes jelenet rengeteg hihetetlen dolog van benne de ettől van ilyen varázsa. A vagány jelentek mellé mindig nagyon király zenéket tolnak. Ebben a részben Dom egy visszautasíthatatlan ajánlatot kap lényegében onnantól indulnak be az események. Írhattam volna hogy durvulnak, mert ahogy már megszoktuk a korábbi részekben is, itt is lesz minden autós üldözés, törés zúzás stb. Folyamatosan kapunk új szereplőket is akik teljesen jól felveszik a film ritmusát. És itt meg kell említenem hogy hihetetlenül hiányoltam belőle Hant (Sung Kang) illetve Briant (Paul Walker). A pletykák szerint Han még felbukkanhat az elkövetkező részekben, hát majd meglátjuk. Paul Walkert nagyon hiányoltam nélküle nem az igazi a halálos iram. Összességében nekem tetszett ez a rész is, ismét maradandót alkottak. Remélem hogy még sok-sok rész lesz a jövőben.