Közösség

Vélemény:

 

82 Hét nővér

(2017)

Hét nővér

 
Diesel   2018.05.29 22:59
1

Igen csak erős alkotás lett! Maga a történet egy valós társadalmi probléma lehetséges megoldását vázolja elénk. Ez a probléma a túlnépesedés. Sokszor kezdünk bele mi lenne ha... Érezni, hogy a rendező tényleg végig gondolta és felépített egy érdekes történetet, amiben egy már már fasiszta kormányt láthatunk, amely erőszakkal tartatja be akaratát. Olvastam egy olyan kritikát, hogy ez az a fajta film aminek elég megnézni a trailerét, vagy elolvasni a tartalmát. Hát én ezzel egyáltalán nem értek egyet! Érdekes igazán elgondolkodtató, és végig izgalmas filmet láthatunk egy nem várt csavarral a végén! Szép kerek a történet nincsenek elvarratlan szálak. A színészi játékok is teljesen rendben voltak. A jelenetek szépen kidolgozottak és látványosak. Egyáltalán nem éreztem lassúnak vagy szájba rágósnak. Végig izgalmas volt és lekötötte a figyelmem. Mindet összevetve egy nagyon korrekt kis filmet láthatunk amit megnézünk akkor belegondolhatunk, hogy ajaj ez akár egy 5-10 év múlva akár meg is történhetne. Ez az amitől igazán jó ez a film!