Közösség

Vélemény:

 

53 Volt egyszer egy Venice

(2017)

Volt egyszer egy Venice

 
MMcFly2015   2018.02.28 20:38
1

A sok B kategóriás, csak DVD-n napvilágot látott Bruce Willis filmek után jutottunk el ide, ami számomra már Willis lejtőjének a legalja. Ez a film rém ciki volt, de úgy ámblokk a többi neves színésznek is egy fekete pontot ér a filmográfiájában. Jason Momoa és John Goodman. Komolyan!? A film rögtön egy olyan jelenettel kezd, ami az én humorérzékemet nem tudta még súrolni sem, viszont helyette még Bruce Willis helyett is sikerült szégyelnem magam. 4-5 percig meztelenül átgördeszkázni egy fél várost, szottyadt kiöregedő vénemberként menősködni, és lazának tünni totál gáz, és ez csak megpecsételte a következő másfél órát. Egy minimális elvárásom volt a filmtől ezek után, de a bugyuta és összefüggéstelen történettől még ezt sem kaptam meg. Az egyetlen élvezhető pont ebben az egész karriertemető másfél órában a kaliforniai tengerparti környezet... Semmi más. Én nem tudom ajánlani senkinek, mert műfajilag is nehéz behatárolni. Nem tudom mi volt a film lényege, de akció/thriller kategóriába nagyon poén besorolni, mint bármelyik beszólás a filmben. Vígjátékként pedig idétlen és szörnyen gyenge. Szerintem Willis rajongók is kerüljék el, mert csak a színész hírnevét teszik magukban tönkre. Borzasztó volt.