Volt egyszer egy Venice

(Once Upon a Time in Venice)

KATE  2017. 06. 16.

Egy borzasztóan ostoba, gagyi forgatókönyvvel rendelkező film, amit még Burce Willis sem tud megmenteni (de Jason Momoa sem). Ez egy csúnya égés, maradjunk ennyiben.

GedyPapa  2017. 06. 24.

Agyradírt szerettem volna és azt kaptam. Ez a legnagyobb pozitívum benne :) De alapvetően nem ajánlanám senkinek, hiszen nem lett vicces és még a sztori se volt valami frappáns..

Berto49 Nézhetetlen  2017. 06. 20.

Milyen jó, hogy nem pazaroltam rá erre a filmre a megnyert bónusz mozijegyet, mert belenéztem és a NÉZHETETLEN kategória legalja. Bruce Willist egyébként sem túlságosan kedvelem, már elég vén és most már nem áll jó neki az akciózás. Csak ismételni tudom magamat, hogy a mostani filmbehozatal színvonala kritikán aluli, alaposan meg kell választani, hogy milyen filmhez érdemes beülni a moziba és végig az egész film alatt hallgatni a nézőközönség rágcsálását, szürcsölését, mobilozását, diskurzusát.

Hetedik  2017. 07. 07.

Nem tudom mi szánalmasabb, ez a film vagy Willis kisnyugdíjas feje, ahogy még mindig próbál kömény lenni. Nem kéne ezt már erőltetni, szép karriert futott be, de már régóta csak saját nimbuszát köpködi arcba. Nem hiszem hogy anyagi gondjai lennének...

juliS  2017. 06. 17.

Hát nem egy John Wick, az biztos. Bűnös élvezet, de különösebb elvárások nélkül nagy csalódást sem fog okozni. Nálam ez egy közepest ért.

Emily Robinson
Emily Robinson
Famke Janssen
Movieaddicts: Volt egyszer egy Venice
Bruce Willis megöregedett, és most már el is fogadja, de azért ennyi nem elég. Hiába a néhol jó poénok, forgatókönyv is kell, legalább közepes. Talán legközelebb jobba választ. Volt benne potenciál, de végül egy guilty pleasure lett belőle. 5/10
VOX.hu - Volt egyszer egy Venice
Abban sem vagyok biztos, hogy a mozifilm a legjobb formátum Steve Ford magánnyomozó szórakoztatóan pitiáner kalandjaihoz, mert szinte kiált azért, hogy sorozatot készítsenek belőle, de ha úgy tekintünk rá, mint egy szuperlaza, vicces és szórakoztató pilotra, aminek soha nem lesz folytatása, nagyot nem csalódhatunk. 75/100
Smoking Barrels: Volt egyszer egy Venice
Tipikusan olyan film, amit rövid időn belül mindenki el fog felejteni, aztán majd a kereskedelmi tévécsatornák fogják műsorra tűzni a szerda esti műsorsávban. Hogy ez jó vagy rossz dolog, azt döntse el mindenki maga...

5/10

A filmben Ralph Garman is feltűnt volna eredetileg, azonban Bruce Willis nem volt hajlandó a kamerák elé állni Garmannal együtt. Willis korábban már eljátszotta ezt a Két kopper forgatásán egy másik kollégájával.

A filmet Mark Cullen és fivére, Robb Cullen rendezte és írta. Bár producerként rengeteg filmben és televíziós sorozaton dolgoztak, a Volt egyszer egy Venice a rendezői debütálásuk.

A Volt egyszer egy Venice munkacíme "Going Under volt".