Újrabolva

Újrabolva

Tooken

A népszerű Elrabolva-franchise paródiája.

(hp)

Premier: 2015.05.26.
Lauren Stamile
Reno Wilson
Lukas Haas
Reno Wilson

2023.03.27 BoBamburg

Alapvetően ezek a baromi kis költségvetésű paródia filmek elég egyformák: gyenge színészi játék, olcsó forgatókönyv és erőltetett poénok, amelyek közül valamelyik működik, valamelyik nem. De én bírom az ilyen vígjátékokat, úgyhogy nem panaszkodom.

2018.01.01 indingo

Még van igény az ilyen jellegű filmekre? Erőltetettek a poénok és kínosak a jelenetek. A története más filmek összegyúrásából áll és azt szeretnék kiparodizálni.

2017.07.14 DJluki

Voltak pillanatai a filmnek, amikor talán tudtam őszintén mosolyogni rajta, de többségében csak a sablonos humorral volt tele. Egy kicsit megbántam, mert eléggé időpocsékolásnak érzem.

2016.07.01 pet-et

Istenem elképesztően kínos egy film. Ahogy próbál humoros lenni, de közben az egész egy katyvasz, ami a dilettáns alakítások mellett még irtó gagyi is. Semmiképp sem tudom ajánlani, hogy megnézze bárki is ezt a filmet, már elnézést.

(2018. 11. 23.)
"Megtekintés: Kifejezetten örülök, amikor az ilyen ócska paródiákat későn is látom és még rövidek is...

...mert nem rabolják el az időm. Annyira.
A film egyetlen pozitívuma, hogy a főszerepre megnyert, Liam Neeson karaktert utánzó Lee Tergesen kifejezetten remek színész." Több