Közösség

Vélemény:

 

61 Ó, anyám!

(2017)

ÓÓÓ

 
Yosihiro   2019.01.28 11:48
0

Kicsit félve kezdtem nézni ezt a filmet, de mily meglepö egy remek kis vígjátékot kaptam. Aminek igazából örültem is. A történet egy lányról szól az elsö 20 percben aztán belép a színre az édesanyja ami iagzából feldobja a filmet. Remek poénok és remek történetvezetés jellemzi a filmet. Az elsö lépésekben kicsit bugyutának tünö film értelmet nyer kibontakozik egy remek kalandokban bövelkedö vígjáték. Azt hiszem aki ezt a párosítást szereti az nem fog csalódni. A színészi alakítások közül Goldie HÍ. emelném ki aki nagyot alakít és viszi a hátán a filmet. A kicsit bugyuta lánya aki igazából még nem nött fel gyengébben alakít de épp a poénok miatt válik szimpatikussá a film alatt. Maga a történet remek és a kalandok is igen változatosak van akció, romantika és látvány is. Összeségében egy remek vígjáték amit látni kell. Nézhetü nem unalmas. A hang és a látvány is rendben van bár vannak némi kamera hibák de ettöl függetlenül egy jól sikerült alkotás. Csak ajánlani tudom mindenkinek nem fogtok csalódni benne az biztos. Üdv Yosi