Közösség

Vélemény:

 

82 Bosszúállók: Végtelen háború

(2018)

Bosszúállók: Végtelen háború

 
Diesel   2018.06.04 23:12
1

Érdemes volt várni erre a filmre. A Marvel szépen építette fel a történetet és végig odafigyeltek a részletekre. Thanos előzménytörténete, hogy mi is a célja az igazából valahol érthető. Az Örült Titán mindössze az egyensúlyt szeretné megteremteni az Universumban, és felszámolni a túlnépesedést. Nekem tetszett hogy a főszereplő hősök "szétváltak" és hogy több szálon futott az esemény. Személy szerint nekem a Galaxis Őrzői illetve Thor jelenetei tetszettek a legjobban. Látványra és hangulatra egyaránt nagyon ott volt főként a rengeteg szuperhős csatasora, maga a küzdelem és Thanos karaktere. (SPOILER: Egyedül azt találtam furcsának hogy a film vége felé Thanosnak lett volna lehetősége megölnie a Titánon a Vasembert, Doctor Stranget, de mégsem tette meg.) Ami nem tetszett: Thor fegyvere szerintem béna lett, egyáltalán nem még csak meg sem közelítette a legendás Mjölnirt. Ezt leszámítva egy ízig vérig Marvel filmet láthatunk csavaros történettel és látványos jelenetekkel. Végig nagyon izgalmas a film. A stúdió elérte a célját és egy igazi mesterművet hozott össze aminek alig várom a folytatását.