Közösség

Vélemény:

 

68 Solo: Egy Star Wars-történet

(2018)

Solo: Egy Star Wars-történet

 
MidoD7   2018.06.03 10:27
0

Én különösebb jelentősséget nem tulajdonítottam a Walt Disney-nek, hogy milyen minőségű filmet fog szolgáltatni. Azonban egy ideje már jött ki tőlük olyan Star Wars film ami nem volt maradéktalanul szerethető. Viszont ez a Solo film szerintem viszonylag korrekt lett elkészítve csak hát eléggé a látványra szeretne építeni ami nem feltétlen előny. A film hangulatvilága igazán helyes és laza stílust fogott meg, ami kezdésnek elég jó alap volt. Sajnos azonban nekem a karakterek kidolgozottsága nem volt olyan mértékű amire bátran mondhatom, hogy elég lenne. Ámbár Calrissian színésze Donald Glover isteni jó választás volt. Szinte ugyanúgy hozta a figuráját ha nem még jobban is mint az eredeti színész. Tökéletesen áttudta élni a szerepét és tényleg olyan érzést keltett mintha a fiatal énjét látnánk. Míg Alden már nem volt képes a címszereplőt tökéletesen visszaadni. Voltak egész jó pillanatai és szimpatikus volt mint színész. Azonban Solo karakterét másképp képzeltem el, Ő valahol olyan volt, mint aki csak betanulta a dolgokat és szépen parancsszerűen cselekedne. De sajnos nem csak az ő játéka volt az ami ahhoz vezetett, a film milyenségéhez. Bírom általában a szerelmi szálakat, de azért kissé erősnek tartottam, hogy ez a része ennyire ki lett emelve a filmből mintha ez lenne a legfontosabb momentuma. A további színészekről viszont nem sokat tudunk meg, meg maradnak jellegtelen karaktereknek akik vannak de minek. Az elején azonban említettem, hogy korrekt lett mert ha nem veszem figyelembe, hogy milyen hibákat vétettek akkor igenis eltud némileg szórakoztatni. Azzal a pár jelenettel amiből kihozták a legjobbat azokkal elérik, hogy szerethető legyen a film. Szerintem egyszer érdemes megnézni azonban nem ez lesz a legjobb Star Wars film amit a nézőközönség valaha is látott.