Közösség

Vélemény:

 

76 Vörös veréb

(2018)

Vörös veréb

 
moviewer   2018.03.10 15:13
1

Engem maga az előzetes nem annyira fogott meg, csak az ismerőseim miatt néztem meg, de teljesen megérte. Bár a film elején attól tartottam, hogy az egész filmben az "erotikus" jelenetek és a cselekményvezetés fog váltakozni, de szerencsére nem így lett. Így hangulatfelvezetésnek és a körülmények megismeréséhez viszont tökéletes volt. Rendkívül csavaros és meglepő történet remek színészi játékkal. Számomra abszolút nem volt unalmas, bár egy jól ismert ellentétet, a "gonosz" oroszok és a "kedves, megbízható" amerikaiak hidegháborús szembenállását vette alapul a film, ami akár elég sablonos is lehetett volna, de szerencsére azért ennél jóval árnyaltabb jellemeket és helyzeteket láthattunk a filmben. Csak ajánlani tudom mindenkinek, de természetesen nem véletlen a korhatár besorolás. Ha nem is 18, de 16 év alattiaknak tényleg nem tanácsolnám, legalábbis nekik biztos nem azt a filmes élményt adja mint a célközönségnek. Szerintem a legnagyobb élményt akkor érhetjük el, ha egy kisebb baráti társasággal nézzük meg.