Közösség

Vélemény:

 

67 Padmaavat

(2018)

Padmaavat

 
gondi94   2018.04.02 01:09
0

Elképesztő, hogy mire képesek Indiában. A megszámlálhatatlan amerikai filmek után igazi felüdülés látni egy ilyen mesterművet. Sanjay Leela Bhansali megintcsak remekelt, mint rendező, de Ranveer Singh most volt igazán elemében. Magával ragadó képi világ, lenyűgöző színészek és metaforákkal teli szöveg, ez jellemzi Bhansali filmjeit. Vannak ugyan kisebb hibák, ilyen például a film elején szereplő számítógépes strucc is, de legalább nem élő állatot használnak, vagy hogy egyszer van seb az arcán, de a következő kockán már nincs. A díszletek lenyűgözően gyönyörűek, csak úgy mint a kosztümök is, a színészek játéka tökéletes, nekem fura volt Deepika Padukonet fura is volt látni ilyen "gyengének". Shaid Kapoor jó választás volt Deepika mellé, de a pálmát Ranveer Singh viszi, igazán jól játssza a kegyetlen, a célért minden eszközt bevető főgonoszt, minden mimikája helyén van. A zene számomra talán kicsit kevésbé sikerült emlékezetesre, főleg itt a zenés jelenetekre gondolok, habár ízlések és pofonok. Nekem maga a hindi nyelv sem tetszik, mégis megnéztem már egy jó pár ilyen filmet. Nem mindennapi film, ne hagyja ki senki.