Közösség

Vélemény:

 

77 Jégvarázs 2

(2019)

Jégvarázs 2

 
Bakugan   2022.02.27 19:02
0

Alapból úgy ültem le megnézni ezt a filmet, hogy nekem az első rész tetszett. Viszont már az első 15 percben 3 dal volt, ami nekem kicsit sok. Mint az 1. részben is, a legtöbb filmben el tudom viselni ezeket a részeket, itt viszont direkt néztem már, és rendesen 5 percenként volt egy dal. Amivel egyébként akkora probléma nem is lenne, ha lett volna értelmük. Az első részben próbáltam elvonatkoztatni tűlük, de még így is 2-3 dal megragadt belőle, a folytatásban viszont, miután megnéztem a filmet, egy darabot sem tudtam felidézni belőlük. Ezt leszámítva az egész folytatás is felesleges volt szerintem, vagyis ilyen formában biztosan. Elsa ugyanolyan rideg karakter maradt, így az ő karaktere nem sokat fejlődött, Olaf elvitte a hátán az egész filmet. Neki volt is egy jelenete, amit kétszer néztem meg, mikor előadja az első rész cselekményét. Az animáció szokásosan szépen ki volt dolgozva, helyenként ötletes dolgokkal, de ezt leszámítva nekem az egészből az jött le, hogy még egy bőrt le akartak húzni az egészről, ami szomorú.