Közösség

Vélemény:

 

71 Apróláb

(2018)

Apró

 
Yosihiro   2019.02.03 11:19
0

Ez a mese "apró" lett. Fogalmazhatnék így is. A történet ugymond elragadó de mégsem maread meg az emberben. Maga a Jeti igen érdekes téma ettöl biztosan többet is ki lehetett volna hozni belöle. A történet kicsit odafigyeléssel indul és amikor megjelenik az "apróláb" népség akkor lesz picit izgalmasabb. A karakterek a Jetiknél szerintem jók egyedül a köörzöjét nem érzékeltem kiemelkedönek bár kapott némi figyelmet. A Jetik otthona csodálatos az biztosan megérdemel 4 csillagot. Több bonyolultságot meghökkentö dolgot vártam ettöl az animációtól. Próbáltak életszerü jeleneteket belevinni ami mulatságos volt de még így sem emelte fel a szórakoztatást a négy csillagra. Technikailag is éppenhogy lecsúszik a negyedik csillagról az animáció. A kép az összahtás a színek megfelelöVannak jelenetek ahol azt érezetem összecsapták de volt olyan ahol az apró részletekre is figyeltek. Összeségében csak egy átlagos közepes animációt kapunk ami egy kikapcsolódásnak megfelel de nem ad maradandó élményt. Nézhetö kis mese csal ajánlani tudom mindenkine de nagy csodát ne várjanak töle :) Üdv Yosi