Közösség

Vélemény:

 

39 Nails

(2017)

Nails

 
respect the movies   2018.01.17 18:42
1

Szerintem nem volt annyira rossz film, csak én sok mindent hiányoltam azért belőle! Viszont inkább kezdeném azzal ami tetszett a filmben! Maga a történet egyáltalán nem volt rossz, sőt talán az volt a film legerősebb pontja! Nem vitték túlzásba a készítők a csavarokat és mivel mostanában szinte minden horrorfilmet ezekre építenek fel (és persze a jól bejáratott jumpscarekre) ezért jó volt látni egy olyan horrort, amiben nem a történet csűrés-csavarása a legfontosabb elem! A másik dolog ami nekem tetszett a főszereplőnőnk (Shauna Macdonald) alakítása! Nem azt mondom hogy nem láttam már ennél jobb alakítást, de a jelen filmünk szintjén, teljesen rendben volt! Illetve még egy dolog ami számomra pozitív volt a filmben, az az éppen aktuális démonunk nem volt annyira "szívbajos" mint sok másik filmben, mármint itt azért többször és elég hamar meg is mutatkozik! Viszont voltak nagyobb gondjaim a filmmel is! Az egyik például az volt, hogy lehetett volna bevállalósabb is a film! Annyira spóroltak a vérrel és a történetben található feszültség kiaknázásával, hogy az már igencsak zavaró volt! Aztán a főszereplőnőnk kivételével az összes karakter és színész nagyon is csapnivaló volt! Illetve azért technikailag sem volt a démonunk a legjobban kivitelezve! Egyszeri próbát megér a film, főleg ha semmi elvárásaink nincsenek vele kapcsolatban!