Nails

A film története szerint Dana komoly sérüléseket szenvedett egy szörnyű balesetben. A nő ápolásra szorul, csakhogy a kórházban egy démoni lény az életére tör.

(ps)

Rendező: Dennis Bartok
Forgatókönyvíró: Tom Abrams, Dennis Bartok
Ország: Írország
Premier: 2017.02.20.
Leah McNamara
Shauna Macdonald

2023.03.21 polgy

Egy majdnem jó horror, de sajnos csak majdnem

Lehetett volna ez egy egész jó film is, mert például engem ott tartott a képernyő előtt. Pedig tele van kifogásolható hibákkal, de valahogy nekem mégis bejött. Talán, mert én is futok, talán, mert a hangulatot sikerült megteremteni, még így a láthatóan C-D kategóriás, kis költségvetésű körülmények között is. Kár volt a végéért, ami sajnos egy érthetetlen, tipikusan a következő fejezetet előkészítő zagyvaság lett.

2018.01.17 respect the movies

Szerintem nem volt annyira rossz film, csak én sok mindent hiányoltam azért belőle! Viszont inkább kezdeném azzal ami tetszett a filmben! Maga a történet egyáltalán nem volt rossz, sőt talán az volt a film legerősebb pontja! Nem vitték túlzásba a kés... Több

A filmet két filmfesztiválon is jelölték! Az egyik egy brüsszeli fantasy filmfesztivál volt, ahol mint legjobb európai fantasy, a másik jelölését pedig a dublini international filmfesztivál volt, mint legjobb forgatókönyv kategóriában! Szerző: respect the movies

A filmet Írországban forgatták le és közel 5 millió euróból készítették el!Szerző: respect the movies

Földönkívüli rancs
Hol nézheted: RTL+