Közösség

Vélemény:

 

60 Az apáca

(2018)

Az apáca

 
Enr1   2018.09.18 17:26
1

Már körülbelül fél éve csak erre a filmre vártam, de annyira hogy az valami brutális. Amikor megjelent olvastam róla a kritikákat amiket egyszerűen nemakartam elhinni hogy milyen gyenge film lett ez. Alig vártam hogy elmenjek rá moziba és láthassam Valakot (aki a kedvenc gonosz karakterem). Vártam hogy ez a film csakis maximálisan ilyesztős lehet, hiszen ott van a kolostor, a temető, sötét folyosók, hátborzongató Valak.. mi kell még? Hát ezaz.. talán egy jó rendező.. Mozi után mint ha egy kést szúrtak volna belém, és nagyon szomorúan mentem haza hogy egy ekkora nagy lehetőséget így elrontottak. Ez lehetett volna talán az egyik legjobb horror film amit valaha is csináltak. NEMMONDOM HOGY ROSSZ FILM! dee.. ebből sokkal..sokkal sokkal többet kitudtak volna hozni. Még akár 10x is! Ha én rendeztem volna a filmet teljesen máshogy nézett volna ki az egész, jumpscarek nélkül úgy hogy bef*sna mindenki, 18as karikás lenne na de hát ez van.. :( aki azt írja hogy ez a film ilyesztős volt akkor az még nemlátott horrort.