Közösség

Vélemény:

 

65 Minden, amit akarsz

(2017)

Amit csak akarsz

 
Yosihiro   2019.04.22 19:47
1

Itt sincs vélemény, nem hiszem el... Igazi olasz film, ami szerintem nagyszerűen sikerült. A történet maga is nagyon aranyos és életszerű is. Megtalálunk benne minden itáliai elemet, a haragot, szenvedélyt, szerelmet, szeretetet, boldogságot. Azt hiszem, ezzel mindent elárultam a filmről, de, aki megnézi, biztosan nem fog csalódni. Remek környezettel és képi vágásokkal emelik a film amúgy sem alacsony színvonalát. A színészek kitesznek magukért, és a humort is jól beleillesztették a filmbe. A romantika, szerelem, barátság fogalmat se hagyjam ki a sorból, ami ugyan nem hiányozhat egyik olasz filmből sem, mégis, most egy "öreg" író ápolásáról, furcsa szeszélyeinek történetéről, valamint a "nagy kincs "-nek megtalálásáról szól a film. Bepillantást nyerhetünk egy fiatal huszonéves fiatalember hétköznapjaiba, szerelmi életébe, családi konfliktusaiba, és mindezt megkoronázza az, ahogy mindezek mellet a fiú "átalakul", megváltozik, és még a szerelmet is megtalálja. A filmben van némi irónia, de ezt a történet folyamán már érezni lehet. Összességében egy remekül fényképezett film, a hangi effektek, a zene is jó, és a színészek is hozzák a jó feletti alakítást, gondolok itt Andrea C.-re ( Alessandro) , Giuliano M.-re ( Giorgio). Ők mindenképp a film gerincét adják. A film megérdemli az ÖT csillagot, mert remek történet szerethető figurákkal. Van romantika, és nem unalmas. csak ajánlani tudom mindenki számára, de főleg az olasz film szerelmeseinek. Jó mozizást ! Üdv, Yosi