Közösség

Vélemény:

 

58 Csaló csajok

(2019)

Új ötletek hiányában

 
sorsugynok   2019.09.20 19:43
0

Mivel A Riviéra vadorzói az egyik kedvenc vígjátékom – s láttam az eredeti Dajkamesék hölgyeknek című előzményt is – nagyon tartottam ettől a feldolgozástól. Alapból úgy gondolom, ha egy film elkészítésének csak annyi oka van, hogy ezúttal nők játsszák a férfi főszerepeket s tiz-húsz évvel későbbi időpontba tegyék át a cselekményt, teljes mértékben marhaság nekiállni. Ez ebben az esetben is így van. Bárki aki látta A Riviéra vadorzóit csalódni fog ebben a filmben, bár hozzáteszem nem lett annyira rossz mint amire én számítottam. Elvárások nélkül simán el lehet lenni rajta, de komolyan értékelni nem lehet mert a humora még önmagában is elég kevés, nemhogy viszonyítva az előző filmhez. A két főszereplő hölgy pont olyan mint amit megszokhattunk eddig tőlük, sem jobb sem rosszabb, viszont az egész forgatókönyvön érezni lehet az izzadságszagot. Mint mikor puskázol a padtársadról de nem akarod ugyanazt irni szóról szóra ezért néhány dolgot megváltoztatsz. Ezért ilyen a végeredmény is. Nem elégtelen, épp átcsúszik az elégségesbe, de ez inkább az eredeti alapötletnek köszönhető nem a jelenlegi verziónak. Fogyasztás csak saját felelősségre!