Ms. Akárki   2019. 05. 12.

Nem volt rossz, de az előzetes alapján többet vártam. Nem gondoltam volna, hogy kb az összes humorelemet, jelenetet és a történetet belevágják a film előzetesébe. Ettől függetlenül élvezhető volt csak fordulatokra ne igen számítsunk.

Greeta   2019. 07. 14.

Nem egy eget rengető vígjáték, nem kerül be egyetlen toplistába se, mint a legjobb vígjáték, de azért még a nézhető kategória.

petraszab   2019. 05. 28.

Én sokkal rosszabbra számítottam. Azért maradt még néhány poén a filmre is, nincs minden lelőve az előzetesben és a történet is tartogat meglepetéseket.

Nagy Zsolt   2019. 05. 21.
(Túl) Pörgős csalás

Kissé felületesre sikeredett történet ellenére, a végén meglett a számomra nem várt csavar - ez pozitív. Annyira félhettek a film készítői, hogy nehogy unalmas legyen a film, olyanra csinálták, hogy néha az az érzésem volt, hogy egy előzetest vagy egy reklámfilmet nézek. Mondhatom, úgy, hogy túlpörgettég az eseményeket - azaz, a mai "menő" élet "dinamizmusát" akarták éreztetni a nézőkkel. Pozitívnak mondanám, azt is, hogy Rebel Willson, producerként is szerepel (valószínűleg azért, mert megteheti :) - egyben, jól is teszi) - gondolom, majd még próbálkozni fog hasonló fogásokkal a közeljövőben és hát, gyakorlat teszi a mestert - talán jobb filmeket is sikerül neki elkészíteni.

DracoDormiens   2019. 07. 04.

Nem volt annyira jó, mint vártam. Azért vannak benne vicces jelenetek, jó poénok. Az előzetes nagyon jó, a film kevésbé, de azért érdemes megnézni.

Alex Sharp
Alex Sharp
Anne Hathaway

Ha elvárásainkat nem emeljük túl magasra, még akár szórakoztató másfél órát is nyújthat a film, a főszereplőket kedvelő nézők számára pedig még inká több»

Egy csajos vígjátékról beszélünk, ami nem okoz akkora meglepetéseket, de azért készüljünk fel arra, hogy lehetséges, hogy a legrosszabb szóviccekkel találjuk majd szembe magunkat. Nem mondom, hogy a kedvencünk lesz, de egy csajos estébe pont belefér, vagy akár egy otthonülős úgyiselalszunkmajdavégén vígjátéknak is megfelel. több»

Egy balga vígjátékba oltott szélhámosság a film, ahol a humor forrása még mindig a külcsín és a rosszmájúság, vagy épp a trágárság és a szekunder szégyent okozó szóviccek. több»

A filmet Mallorcán forgatták.

(Thibo84)

Az amerikai korhatár bizottság eredetileg R-korhatár besorolást adott a filmnek, azonban Rebel Wilson, aki nem csak színésznőként, de producerként is kivette a részét a munkálatokból, szerint ez igazságtalan volt, ezért személyes meghallgatást kért. Wilson, aki egyébként jogi diplomával rendelkezik, öt perc alatt meggyőzte a bizottságot, és kiharcolta az alacsonyabb besorolást.

A Csaló csajok Chris Addison rendezői debütálása.