Játssz egy iPad-ért! · Keressük a nap véleményíróját! Nyerj mozijegyet minden nap! Login

Négyen a bank ellen (2016)

Vier gegen die Bank

Diesel   2018. 03. 07.

Hát nem volt semmi. A történet jól fel volt építve lényegében a négy férfi története tökéletesen össze fut. Már az elején nagyon szórakoztató film. Szerencsére ez a lendület egészen a film végéig tart. Nagyon jó vígjátékot láthatunk kiváló színészekkel! Mondhatni vígjáték a vígjátékban. Til Schweiger filmjeit amúgy is nagyon szeretem, most is hozza a formát. Végig jó volt a film. Simán el tudnék képzelni egy folytatást is! Szerintem érdemes megnézni!

MMcFly2015   2018. 03. 10.

Szórakoztató film, mondhatni nem is a vígjáték vonala miatt, mert az helyenként inkább fárasztó. Ami dicséretre méltó, hogy a fő témát; a bankrablást, nem húzza el a film teljes játékidejéig, hanem letudja a felénél, és még utána is kapunk bonyodalmat... sőt ekkor kapunk igazán! Hiába van a rendező régebbi munkái között kimagaslóan jó filmek, ez a film nem elég egy visszatéréshez, sajnos se a téma se a kivitelezés nem tud a középszerű, átlagos krimi-vígjáték szintjétől elrugaszkodni! Nálam a komikus része amatőr módon jött át, mosolynál többet nem tudott elérni a poénkodás. A témaválasztás pedig nem túl szerencsés, kapásból 8 filmet tudnék ennek a koncepciójára mondani, de, hogy az utóbbi évekből emeljek ki ott van a ,,Hogyan lopjunk felhőkarcolót" vagy a ,,Vén rókák" című vígjáték. Sok egyediséget ne várjunk tőle, viszont ha laza - hétköznap esti filmre vágyunk biztos vagyok benne, hogy kellemes kikapcsolódást tud nyújtani, a maga egyszerű történetével.

MattesBarca   2017. 09. 10.

Rég nevettem már ennyit egy filmen, habár nem túl eredeti a sztori, szerintem érdemes rá beülni. A karakterek remekül ki vannak találva, szóval mindez így nagyon jól tud működni a filmben, mégha kicsit kiszámítható is a cselekmény.

Alphik   2017. 03. 23.

Engem ez a film nagyon meglepett, egyrészt német vígjátékokkal kapcsolatban nekem eddig csak negatív tapasztalataim vannak. De ez szerintem halálian humorosra sikeredett. Jó, oké nem röhögtem szét magam, de szerintem nagyon szórakoztató kis rablópandúros.

Antje Traue
Matthias Schweighöfer

A tengeralattjárót, a Végtelen történetet, a Célkeresztbent, a Vírust, a Viharzónát és a Tróját is vászonra álmodó Wolfgang Petersen tíz év alkotói szünet után némethonban forgatott egy laza heist movie-t. Persze a hazai pálya sem jelent azonnali gólt… 60/100 több»

Wolfgang Petersen tíz év után rendezett újra filmet (Poseidon - 2006).

(dulkap )

A filmet 42 napig forgatták, 62 különböző helyszínen Berlinben.

(dulkap )

A rendező Wolfgang Petersen első német nyelvű filmje A tengeralattjáró (1981) óta.