Játssz egy Kodak Extráért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login
NA

Négyen a bank ellen

(Vier gegen die Bank)

Alphik  2017. 03. 23.

Engem ez a film nagyon meglepett, egyrészt német vígjátékokkal kapcsolatban nekem eddig csak negatív tapasztalataim vannak. De ez szerintem halálian humorosra sikeredett. Jó, oké nem röhögtem szét magam, de szerintem nagyon szórakoztató kis rablópandúros.

MattesBarca  2017. 09. 10.

Rég nevettem már ennyit egy filmen, habár nem túl eredeti a sztori, szerintem érdemes rá beülni. A karakterek remekül ki vannak találva, szóval mindez így nagyon jól tud működni a filmben, mégha kicsit kiszámítható is a cselekmény.

Antje Traue
VOX.hu - Négyen a bank ellen
A tengeralattjárót, a Végtelen történetet, a Célkeresztbent, a Vírust, a Viharzónát és a Tróját is vászonra álmodó Wolfgang Petersen tíz év alkotói szünet után némethonban forgatott egy laza heist movie-t. Persze a hazai pálya sem jelent azonnali gólt… 60/100

Wolfgang Petersen tíz év után rendezett újra filmet (Poseidon - 2006).

A filmet 42 napig forgatták, 62 különböző helyszínen Berlinben.

A rendező Wolfgang Petersen első német nyelvű filmje A tengeralattjáró (1981) óta.