Az éjszakám a nappalod (2015)

Az éjszakám a nappalod

Az éjszakám a nappalod

Péter Fazekas   2021. 11. 19.

Nekem tetszett a film.

indingo   2017. 04. 17.

Bírom, hogy Anger Zsolt mindig gengszert játszik. Talán az ő karakterének a beszólásai tetszettek a legjobban. A történet nem volt rossz, de a végére nagyon elfogyott a szufla.

Szilonka   2017. 07. 22.

Történet akár jó is lehetett volna, de elég sok badarság volt benne. Szereposztása kicsit amatőr, a végén meg, hogy elszenderül a főszereplő elég béna volt.

Lonka   2017. 07. 26.

Czukor Balázs volt talán a leghitelesebb a filmben. A története egy erős közepes, nem budapestiként meg hát engem gyönyörködtet a főváros.

Szinano   2017. 03. 27.

Igen különös és furcsa magyar film, melyben nehéz eldönteni, hogy pontosan mi az ami valóságos, és mi az amit csak álmodik, képzel a főszereplő. Kicsit nekem kusza volt, s olykor nehezen követhető, de összességében tetszett.

Péter   2017. 02. 25.

Nagyon nehéz lenne eldöntenem, hogy tetszett, vagy épp nem tetszett ez a film, mert meglehetősen fura volt. Egyébként, ha úgy nézem, én nagyon jól szórakoztam rajta, azt meg, hogy jó-e döntse el mindenki maga.

gubimari   2016. 12. 02.

Mindenféle gondolat keringett a fejemben a film közben és után. Csomó kérdés megválaszolatlanul maradt, például, hogy mi is volt akkor ez. Viszont nem volt rossz, érdekes darab, az biztos.

Megint bebizonyosodott, hogy a magyar film sikeréhez nem elég, hogy minden egyéb jó legyen, forgatókönyvnek is kell lennie. Kritika. több»

Íme, egy újabb magyar elsőfilm, aminek drukkoltunk. De juj, fájdalmasan nem működik! több»