Az éjszakám a nappalod

Az éjszakám a nappalod

2024.02.12 Boro

Számomra éppen az tetszett, hogy nem volt egyértelmű, mi a valóság és mi nem az. Pont, mint aki félálomban kóvályog az utcákon, és a valóság keveredik a fantáziával... mint Alice Csodaországban. A végét valóban frappánsabban kellett volna megoldani. ... Több

2017.04.17 indingo

Bírom, hogy Anger Zsolt mindig gengszert játszik. Talán az ő karakterének a beszólásai tetszettek a legjobban. A történet nem volt rossz, de a végére nagyon elfogyott a szufla.

2017.07.22 Szilonka

Történet akár jó is lehetett volna, de elég sok badarság volt benne. Szereposztása kicsit amatőr, a végén meg, hogy elszenderül a főszereplő elég béna volt.

2017.07.26 Lonka

Czukor Balázs volt talán a leghitelesebb a filmben. A története egy erős közepes, nem budapestiként meg hát engem gyönyörködtet a főváros.

2021.11.19 Péter Fazekas

Nekem tetszett a film.

2017.02.25 Péter

Nagyon nehéz lenne eldöntenem, hogy tetszett, vagy épp nem tetszett ez a film, mert meglehetősen fura volt. Egyébként, ha úgy nézem, én nagyon jól szórakoztam rajta, azt meg, hogy jó-e döntse el mindenki maga.

2016.12.14 Pappcsino

Különös, furcsa film, nem is tudom eldönteni, hogy tetszett-e, de ha válaszolnom kell, akkor azt mondom, igen. Kicsit kusza, kicsit gibogozhatatlan, de éppen ez a célja. Egyszer érdemes megnézni.

2016.12.02 gubimari

Mindenféle gondolat keringett a fejemben a film közben és után. Csomó kérdés megválaszolatlanul maradt, például, hogy mi is volt akkor ez. Viszont nem volt rossz, érdekes darab, az biztos.

2017.03.27 Szinano

Igen különös és furcsa magyar film, melyben nehéz eldönteni, hogy pontosan mi az ami valóságos, és mi az amit csak álmodik, képzel a főszereplő. Kicsit nekem kusza volt, s olykor nehezen követhető, de összességében tetszett.

2016.04.07 Panda

Hát, őszintén szólva nekem nem tetszett a film, meglehetősen gyenge alakítás, gyenge humora van és krimi kategóriába egyáltalán nem sorolnám. Nincs benne izgalom.