Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

John Ortiz
Matt Dillon
Siobhan Fallon

elekm90   2021. 01. 21.

Egyszernézős darab, annyira sok és annyira jó poénok nincsenek benne, inkább az aranyos kategória. A színészgárda azért egy kicsit dob rajta, mindhárman jól hozzák a szerepet.

indingo   2017. 10. 01.

Előzetes alapján jobban tűnt, kb. minden említésre való jelenetet lelőttek benne. Kicsit ütősebb filmet vártam, a színészek egy jobb filmre voltak hivatottak.

ArpiHajdu és Réci   2017. 05. 05.

Ami jár, az jár

A Vén rókák egy aranyos, szerethető vígjáték, amely gyakorlatilag már a szereposztásával le tudja venni az embert a lábáról. Most komolyan, van aki nem szeretné a Michael Caine - Morgan Freeman - Alan Arkin triumvirátust akár három órán keresztül néz... teljes kritika»

dulkap   2017. 09. 19.

Jópofa kis film igazi legendákkal a főszerepben, amiben talán több a melankólia, mint kéne, de azért kellemes kis egyszeri szórakozás. Christopher Lloyd meg nagyon öreg, de még mindig ő a legviccesebb, ha feltűnik egy filmben. :)

Deku   2017. 10. 22.

Nagyon eltalálta az én ízlésemet és szerintem bárki megkedveli aki ezt a fajta film típusokat kedveli. Azonnal felborzolta a kedélyeket és az utolsó percig maximális élményt nyújt. Engem legalábbis nem hagyott nyugton és minden pillanat szuper volt.

HercegPeter   2018. 02. 19.

Jóval felülmúlta a várakozásaimat. Nagy színészek, jó történettel és jó humorral. Persze akadnak benne buktatók, de egy ilyen filmnél hajlamos az ember szemet hunyni ezek felett. Kicsit nehezen indult ugyan, de aztán a végéig igen magas szinten marad... több»

Orosz István   2017. 07. 21.

Inkább elgondolkodtató mint vicces. Nem voltak benne poénok, vagyis nem tudtam nevetni, de azt se tudom mondani, hogy ez egy rossz film. Nagyon jól alakítottak a színészek, és ez felhúzza a film színvonalát.

A film összbevétele 84 918 541 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 142 466 980 forintot termelt. A hazai mozik összesen 99 599 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Morgan Freeman, Michael Caine és Alan Arkin nem szerették volna, ha kaszkadőrök helyettesítik őket a kritikusabb, nagyobb fizikai mederöltetést igénylő jelenetekben.

(Thibo84)

Bár mindketten évtizedek óta vannak a pályán, mégis a Vén rókák Morgan Freeman és Alan Arkin első közös filmje.

A filmben három Oscar-díjas (Morgan Freeman, Alan Arkin ls Sir Michael Caine) és két Oscar-jelölt (Matt Dillon és Ann-Margret) színész is játszik.

Zach Braff és Joey King korábban a Bárcsak itt lennék (2014) és Óz, a hatalmas (2013) forgatásán is együtt állt a kamerák elé.

A film forgatási munkálatai 2015. augusztus 3-án kezdődtek meg Brooklynban, New York Cityben. A stáb egyéb helyszínek mellett Astoriában, Queensben is dolgozott.

Ideig-óráig elszórakoztat a maga ártalmatlan és szerethető módján a Vén rókák, de igazán élvezni majd pár év múlva, egy álmos vasárnap délutánon fogjuk a tévé előtt ülve. több»