Dől a moné

Berto49   2017. 09. 08.

Nagyon kellemes vígjáték, általam kedvelt szereplőkkel (Colin Firth, Alan Rickman). A forgatókönyvet a Coen testvérek írták, a rendező jó kis filmet kanyarított belőle. A női főszereplő Cameron Diaz, akit nem különösebben kedvelek, jól alakította a t... több»

Leoni   2016. 04. 30.

Színházi csavarok, nem túl erős poénok, egyszer meg lehet nézni. Colin Firth fura a bénázó karakter szerepében, de Alan Rickman a helyén van.

Helgus   2015. 05. 08.

Meg lehet nézni, kellemes kikapcsolódás és talán pár év múlva ismét.Nagy poénok sajnos nem voltak benne, de azért lehetett mosolyogni. Nekem a hoteles jelenetek tetszettek a legjobban. :)

JackieJacky   2016. 01. 15.

Szerintem is csak egyszer nézhetős kategória. Alan Rickman viszont itt is bizonyította: remek színész! Nyugodjon békében!

Ervinke86   2015. 02. 04.

Mindegyik főszereplő jó, és meglepődtem, hogy a Coen testvérek nem csak drámát, vígjátékot is jól tudnak megírni, vászonra vinni. Szerintem jó lett.

mary_chan   2015. 02. 10.

Szerintem az egyszer nézhetős kategóriába esik még pont bele. De annyira sok mindent nem lehetett ettől a filmtől várni.

A film újraforgatott változat (remake). Az eredeti cime: „Gyalogáldozat” (1966), rendezője: Ronald Neame, két főszereplője: Shirley Maclaine és Michael Caine.

(Berto49)

Jennifer Aniston szóba került PJ Puznowski szerepére.

Hugh Grant, Sandra Bullock és Ben Kingsley csatlakozott volna a filmhez, mint Harry Deane, PJ Puznowski és Lord Lionel Shabandar.