Érdekességek: Csaló csajok (2019)

Tudsz egy érdekességet a filmről? Ne habozz, oszd meg a közösséggel

A film összbevétele 95 017 038 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 415 968 998 forintot termelt. A hazai mozik összesen 282 756 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A filmet Mallorcán forgatták.

(Thibo84)

Az amerikai korhatár bizottság eredetileg R-korhatár besorolást adott a filmnek, azonban Rebel Wilson, aki nem csak színésznőként, de producerként is kivette a részét a munkálatokból, szerint ez igazságtalan volt, ezért személyes meghallgatást kért. Wilson, aki egyébként jogi diplomával rendelkezik, öt perc alatt meggyőzte a bizottságot, és kiharcolta az alacsonyabb besorolást.

A Csaló csajok Chris Addison rendezői debütálása.

A Csaló csajok forgatása 2017. szeptemberében kezdődött meg a Pinewood Studios és a Shepperton Studios falai között az Egyesült Királyságban. A film néhány jelenetét a Farnborough reptéren vették fel.

A Csaló csajok az 1991-es A Riviéra vadorzói remake-je. Utóbbi maga is a Dajkamesék hölgyeknek remake-je volt.

A film első előzetesét 2019. február 12-én mutatta be a Twitteren a Universal.