Csaló csajok

The Hustle

A film összbevétele 95 017 038 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 419 102 706 forintot termelt. A hazai mozik összesen 284 711 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Anne Hathaway Marlon Brando nagy rajongója, így nagyon örült, hogy felkérték a filmszerepre.Szerző: Artemisia

A "Gyűrűk Ura" svindli után Penny azt mondja Josefine-nek : "Még a neveletlen hercegnőt is eljátszottam". A Neveletlen hercegnő Anne Hathaway első jelentős szerepe volt.Szerző: Artemisia

A filmet Mallorcán forgatták.Szerző: Thibo84

Az amerikai korhatár bizottság eredetileg R-korhatár besorolást adott a filmnek, azonban Rebel Wilson, aki nem csak színésznőként, de producerként is kivette a részét a munkálatokból, szerint ez igazságtalan volt, ezért személyes meghallgatást kért. Wilson, aki egyébként jogi diplomával rendelkezik, öt perc alatt meggyőzte a bizottságot, és kiharcolta az alacsonyabb besorolást. Szerző: hp

A Csaló csajok Chris Addison rendezői debütálása. Szerző: hp

A Csaló csajok forgatása 2017. szeptemberében kezdődött meg a Pinewood Studios és a Shepperton Studios falai között az Egyesült Királyságban. A film néhány jelenetét a Farnborough reptéren vették fel. Szerző: hp

A Csaló csajok az 1991-es A Riviéra vadorzói remake-je. Utóbbi maga is a Dajkamesék hölgyeknek remake-je volt. Szerző: hp

A film első előzetesét 2019. február 12-én mutatta be a Twitteren a Universal. Szerző: hp