Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

Vince Vaughn
Bebe Rexha
Dayo Okeniyi
Paul Walter Hauser

Ildikó Bacskai   2021. 09. 19.

Ketten néztük nagyon eltérő ízlésű férjemmel a filmet, de mindketten nagyokat röhögtünk rajta, nagyon eltalálták a karakterek kiválasztását a szerepekre, és ez már önmagában sok nagyon idióta helyzetet teremtett, de így sem volt erőltetett. A történet érdekes, így én azt gondolom, jó választás volt megnézni.

Csanád   2021. 09. 18.

Nem jó

Ez a film számomra nagyon rossz volt. Semmi élvezetet nem hozott. A végén csak kínunkban röhögtünk egy nagyon rossz poénon. Szerintem sokat elárul, hogy a nagy teremben 7-en voltunk velünk együtt (mi 4-en) a 2. játszási napon...

Márk   2021. 09. 17.

Hát, na jó... Nem szeretném szétszedni ezt a filmet, és igazából rosszat sem szeretnék írni róla. Ez a humor szerintem eléggé elcsépelt már egy ideje. Biztos vagyok benne, hogy valaki élvezni fogja, de egyébként szerintem szörnyen lapos sztori.

MiAzAki   2021. 09. 16.

Ez a film sajnos nem több annál, hogy az ember megnézze, aztán jól el is felejtse az egészet.

A film 1 477 300 forintos bevételt termelt Magyarországon. A hazai mozik összesen 8 774 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Az eredeti tervek szerint Leslie Jones is szerepelt volna a filmben.

(csd)

Kristen Bell és Kirby Howell-Baptiste korábban A jó hely című sorozatban szerepeltek együtt.

(csd)