Kuponkirálynők (2021)

Vince Vaughn
Bebe Rexha
Dayo Okeniyi
Paul Walter Hauser

Evibaby6669   2022. 07. 26.

Szerintem szórakoztató volt a film és érdekes volt, hogy ennek van valóságalapja. A rendezők és a színészek szerintem mindent megtettek, hogy kihozzák ebből a sztoriból a legjobbat.

Klauka89   2022. 02. 20.

Kapcsolatom a Kuponkirálynőkkel: félig láttam angolul, félig belealudtam, majd végül végignéztem. Nekem tetszett, vicces volt, szórakoztató, a valóságtól mondjuk jó messze áll ez az egész stikli feldolgozása és büntetéseljárása, de sebaj. Vígjátéknak... több»

indingo   2021. 10. 11.

Megtörtént eseményt dolgoz fel a film, persze sok mindent kiszíneztek benne. A történet jó, helyenként humoros is.

harnas1207   2022. 06. 06.

Igaz történet alapján… Annyi benne az igaz, hogy Amerika létezik. A filmnek köze sincs a valósághoz, de így el lehetett adni ezt a csajos vígjátékot. Eleve gyenge eresztés, de így főleg gáz!

Ildikó Bacskai   2021. 09. 19.

Ketten néztük nagyon eltérő ízlésű férjemmel a filmet, de mindketten nagyokat röhögtünk rajta, nagyon eltalálták a karakterek kiválasztását a szerepekre, és ez már önmagában sok nagyon idióta helyzetet teremtett, de így sem volt erőltetett. A történet érdekes, így én azt gondolom, jó választás volt megnézni.

stevepisti   2022. 01. 05.

Egy könnyed vígjáték, végig lehet rajta mosolyogni, de semmi extra. Vártam valami nagyobb poént a végére, de tudván, hogy valós eseményt dolgoz fel, valószínűleg nem akarták nagyon megváltoztatni.

dandelion1983   2022. 01. 23.

Nem vártam sokat tőle, de sajnos még ezt is alulmúlta. Nagyon kevés poén van benne, lekötni sem tudott. Nagyon gyenge.

A film 45 780 030 forintos bevételt termelt Magyarországon. A hazai mozik összesen 28 382 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Az eredeti tervek szerint Leslie Jones is szerepelt volna a filmben.

(csd)

Kristen Bell és Kirby Howell-Baptiste korábban A jó hely című sorozatban szerepeltek együtt.

(csd)