Kuponkirálynők

Vince Vaughn
Bebe Rexha
Dayo Okeniyi
Paul Walter Hauser

Sosem volt még ennyire bűnös élvezet a kuponvagdosás. Connie külvárosi háziasszonyként tengeti mindennapjait, a hétköznapok sivárságából azonban képtelen kitörni. Elege van felhalmozódott adósságaiból, abból, hogy a férje ráadásul teljesen dilisnek tartja őt a kupongyűjtés mániája miatt,… Több

Premier (HU): 2021.09.16. | Telekom TVGO (2022.02.15.)
Forgalmazó: Vertical

2023.01.01 MP170506

Kicsit túl lett szerintem tolva. A poénok erőltetettek. A történet meg kicsit furcsa, pedig igaz. Egyszer nézhető film lett.

2022.02.20 Klauka89

Kapcsolatom a Kuponkirálynőkkel: félig láttam angolul, félig belealudtam, majd végül végignéztem. Nekem tetszett, vicces volt, szórakoztató, a valóságtól mondjuk jó messze áll ez az egész stikli feldolgozása és büntetéseljárása, de sebaj. Vígjátéknak... Több

2021.10.11 indingo

Megtörtént eseményt dolgoz fel a film, persze sok mindent kiszíneztek benne. A történet jó, helyenként humoros is.

2022.01.23 dandelion1983

Nem vártam sokat tőle, de sajnos még ezt is alulmúlta. Nagyon kevés poén van benne, lekötni sem tudott. Nagyon gyenge.

2022.06.06 harnas1207

Igaz történet alapján… Annyi benne az igaz, hogy Amerika létezik. A filmnek köze sincs a valósághoz, de így el lehetett adni ezt a csajos vígjátékot. Eleve gyenge eresztés, de így főleg gáz!

A film 45 780 030 forintos bevételt termelt Magyarországon. A hazai mozik összesen 28 382 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Az eredeti tervek szerint Leslie Jones is szerepelt volna a filmben.Szerző: csd

Kristen Bell és Kirby Howell-Baptiste korábban A jó hely című sorozatban szerepeltek együtt.Szerző: csd