Kuponkirálynők (2021)

Bebe Rexha
Dayo Okeniyi
Paul Walter Hauser

Alexa   2022. 01. 19.

Vígjátéknak nem mondanám, túl sok humor nem volt benne, de a karakterek hozták a szerepeiket. Könnyed történet - ami számomra meglepő volt, hogy igaz történet. "Hogyan csinálj pénzt a szenvedélyedből, majd cseszd el"-útmutató, tanulság nélkül igazából. Egyszer nézhető, engem nem nagyon tudott lekötni.

indingo   2021. 10. 11.

Megtörtént eseményt dolgoz fel a film, persze sok mindent kiszíneztek benne. A történet jó, helyenként humoros is.

stevepisti   2022. 01. 05.

Egy könnyed vígjáték, végig lehet rajta mosolyogni, de semmi extra. Vártam valami nagyobb poént a végére, de tudván, hogy valós eseményt dolgoz fel, valószínűleg nem akarták nagyon megváltoztatni.

Ildikó Bacskai   2021. 09. 19.

Ketten néztük nagyon eltérő ízlésű férjemmel a filmet, de mindketten nagyokat röhögtünk rajta, nagyon eltalálták a karakterek kiválasztását a szerepekre, és ez már önmagában sok nagyon idióta helyzetet teremtett, de így sem volt erőltetett. A történet érdekes, így én azt gondolom, jó választás volt megnézni.

KCintia   2022. 01. 04.

Egyszer nézhetősnek elmegy

Igazából talán 1 vagy 2 jelenet volt, ami megmosolyogtatta az embert, de így ennyi, semmi extra. Viszont maga a sztori engem végig lekötött, és semmi nem terelte el róla a figyelmem. Egyszeri szórakozásnak, kikapcsolódásnak megéri szerintem.

szoljhozzam   2021. 10. 26.

Számomra teljesen rendben volt a film. Hihetetlen, hogy pár éve még meg lehetett tenni egy ilyen csalást. Ha kisebb tételben csinálják, fel se tűnt volna senkinek.

Timike   2021. 12. 23.

Sajnáltam, hogy nagyon elnagyolt volt a története, és a humorra helyezték a hangsúlyt. Kár érte.

A film 45 780 030 forintos bevételt termelt Magyarországon. A hazai mozik összesen 28 382 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Az eredeti tervek szerint Leslie Jones is szerepelt volna a filmben.

(csd)

Kristen Bell és Kirby Howell-Baptiste korábban A jó hely című sorozatban szerepeltek együtt.

(csd)