Kuponkirálynők

Queenpins

2024.03.31 Tomipapi

Szenzációs egy film. Jó karakteres szereposztással, gördülékeny történetmenettel, kalandos csavarokkal. Nagyon szórakoztató időtöltés volt. Mindenkinek ajánlom a megtekintését!

2022.02.20 Klauka89

Kapcsolatom a Kuponkirálynőkkel: félig láttam angolul, félig belealudtam, majd végül végignéztem. Nekem tetszett, vicces volt, szórakoztató, a valóságtól mondjuk jó messze áll ez az egész stikli feldolgozása és büntetéseljárása, de sebaj. Vígjátéknak... Több

2021.10.11 indingo

Megtörtént eseményt dolgoz fel a film, persze sok mindent kiszíneztek benne. A történet jó, helyenként humoros is.

2022.01.23 dandelion1983

Nem vártam sokat tőle, de sajnos még ezt is alulmúlta. Nagyon kevés poén van benne, lekötni sem tudott. Nagyon gyenge.

2023.01.01 MP170506

Kicsit túl lett szerintem tolva. A poénok erőltetettek. A történet meg kicsit furcsa, pedig igaz. Egyszer nézhető film lett.

2022.06.06 harnas1207

Igaz történet alapján… Annyi benne az igaz, hogy Amerika létezik. A filmnek köze sincs a valósághoz, de így el lehetett adni ezt a csajos vígjátékot. Eleve gyenge eresztés, de így főleg gáz!

2021.09.19 Ildikó Bacskai

Ketten néztük nagyon eltérő ízlésű férjemmel a filmet, de mindketten nagyokat röhögtünk rajta, nagyon eltalálták a karakterek kiválasztását a szerepekre, és ez már önmagában sok nagyon idióta helyzetet teremtett, de így sem volt erőltetett. A történet érdekes, így én azt gondolom, jó választás volt megnézni.

2022.01.05 stevepisti

Egy könnyed vígjáték, végig lehet rajta mosolyogni, de semmi extra. Vártam valami nagyobb poént a végére, de tudván, hogy valós eseményt dolgoz fel, valószínűleg nem akarták nagyon megváltoztatni.

2022.01.19 Alexa

Vígjátéknak nem mondanám, túl sok humor nem volt benne, de a karakterek hozták a szerepeiket. Könnyed történet - ami számomra meglepő volt, hogy igaz történet. "Hogyan csinálj pénzt a szenvedélyedből, majd cseszd el"-útmutató, tanulság nélkül igazából. Egyszer nézhető, engem nem nagyon tudott lekötni.

2022.01.04 KCintia

Egyszer nézhetősnek elmegy

Igazából talán 1 vagy 2 jelenet volt, ami megmosolyogtatta az embert, de így ennyi, semmi extra. Viszont maga a sztori engem végig lekötött, és semmi nem terelte el róla a figyelmem. Egyszeri szórakozásnak, kikapcsolódásnak megéri szerintem.

2021.10.26 szoljhozzam

Számomra teljesen rendben volt a film. Hihetetlen, hogy pár éve még meg lehetett tenni egy ilyen csalást. Ha kisebb tételben csinálják, fel se tűnt volna senkinek.

2022.03.11 stomachh

Egynek elment. Másnap már arra sem fogok emlékezni, hogy láttam.

2021.09.16 MiAzAki

Ez a film sajnos nem több annál, hogy az ember megnézze, aztán jól el is felejtse az egészet.

2021.12.23 Timike

Sajnáltam, hogy nagyon elnagyolt volt a története, és a humorra helyezték a hangsúlyt. Kár érte.